Yılmaz;”2 milyon paket kaçak sigara yakalandı”

Yılmaz;”2 milyon paket kaçak sigara yakalandı”

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz: “2 milyon paket kaçak sigara yakalandı”

emniyet5

Gazete sahipleri ve Ajans Muhabirleri ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet  ,” Kahramanmaraş huzurlu ve güvenli bir şehir buna rağmen ilimize sokulmaya çalışılan 2 milyon paket kaçak sigara yakaladık,” dedi.

emniyet

Yılmaz: “Kahramanmaraş’ta Güven ve Huzur Hakim” olan Kahramanmaraş’a geleli yaklaşık 9 aya yakın bir zaman geçtiğini , bu süre içinde ili tanıyarak sizlerle bir araya gelmekte geciktim sebebi iki seçim birden gelince oldu, ancak bu bir basın toplantısı değil dostlarla bir sabah kahvaltısı olduğunu söyledi.

emniyet2

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, il genelinde güven ve huzurun hakim olduğunu , ancak hiç olay oymayacak mış gibi yatacak değiliz, Polisimiz 24 saat görevinin başında olduğunu, söyledi.

Kervanhan da basın mensupları ile bir araya gelen , Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, biz ilinizi anlattık ama biz dışarıdan nasıl görülüyoruz, halkımız polisi nasıl görüyor siz bana onu söyleyin,” dedi.

Yılmaz, Şube müdürlerinin de yer aldığı toplantıda önce Kahramanmaraş’ı anlattı sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı ve gazetecileri dinledi.

emniyet1

Yılmaz:  Kahramanmaraş genelinde yapılan kontrollerin ve uygulamalarından sonuç aldıklarını söyledi. Okul yakınlarındaki tek sigara satışını yapan iş yerlerinin önüne geçildiğini kaydeden Yılmaz, bu süre zarfında torbacı olarak bilinen 95 kişinin tutuklandığını söyledi. İl genelinde uyuşturucu ve diğer asayiş alanlarında her türlü tedbir ve önlemin alındığını kaydeden Yılmaz, “Özet olarak Kahramanmaraş’ta güven ve huzur hakim” dedi.

Şehir giriş ve çıkışlarında 24 saat esaslı konturollerin devam ettiğini, Polisin birinci görevinin caydırıcı olmak ve olay çıkarmamak olduğunu söyledi.

Trafik de Radar uygulamasında “Radar var !” diye levha koyduklarını, kimseye ceza yazmak istemiyoruz, herkes kurallara uysun, kaza olmasın, can yanmasın, biz durup duruken niye ceza yazalım..” diye konuştu.

Yeni Binalarımız 2016 da

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz: Merkez binamız yıkıldı, yeni binamızı Polis lojmanları yerine yapacağız, bununla birlikte Dulkadiroğlu ilçe Emniyet müdürlüğü, Onikişubat ilçe Emniyet Müdürlüğü binalarımızda 2016 yılında temeli atılarak kısa sürede yapılacaktır.. Bu tekipçisiyiz proje bitti ihale aşamasına geldiğini,”söyledi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co