Yılmaz, KASİAD’ı ziyaret etti

Yılmaz, KASİAD’ı ziyaret etti

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ile Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Şehrimizin ve iş dünyamızın çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette, Emniyet Müdürü Yılmaz şeref defterine “Sayın KASİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri; Ziyaretim esnasında Kahramanmaraş’ın parlayan incisi ve bölge ekonomisinin lokomotiflerinden olan KASİAD’ın değerli üyelerinin misafirperverliklerine gönülden teşekkür ederim. Kahramanmaraş Polis Teşkilatı olarak şehrimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması görevini layıkıyla yerine getireceğimizi ve yapacağınız çalışmalarda üzerimize düşen katkıyı esirgemeyeceğimizin bilinmesi duygu ve düşüncelerimle; şehrimize ve ülkemize verdiğiniz değerli katkılarınızın ve çalışmalarınızın devamını temenni eder ve başarılar dilerim” diye yazdı.

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, KASİAD Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Sıddık Ciğer ile Yönetim kurulu üyeleri; H.Kamil Uncu, Erol Büyükdereli, Burak Arıkan, M.Cihat Sezal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Görgülü hazır bulundular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co