Yılmaz: “Kahramanmaraş Huzurlu Bir Şehir”

Yılmaz: “Kahramanmaraş Huzurlu Bir Şehir”

Kahramanmaraş Merkez de yayın yapan 5 haftalık gazete temsilcisi Kahramanmaraş emniyet müdürü Servet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Gazeteciler: Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Halil Hınaz, Adem Gemci ve İsmail Koyuncu, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Trabzonluyum, Trabzonsporluyum, Trabzon’un en büyük caddesinin adı “Maraş Caddesi” Kahramanmaraş’ın ana caddesinin ismi “Trabzon Bulvarı” Trabzon Of ve Saçaklızade ile Kahramanmaraş ile kan bağımız, gönül bağımız var diyen Emniyet Müdürü Servet Yılmaz,” 1 Kasım seçimlerine kadar yoğunuz inşallah bundan sonra dostları ziyaret edeceğim,” dedi.

Gazeteciler bizim mesai arkadaşımız diyen Emniyet Müdürü Servet Yılmaz;” Kahramanmaraş huzurlu bir şehir güzel bir şehir ilk defa 7 ay önce tayinim çıktığı zaman geldim, Trabzon- Kahramanmaraş kardeşlik ve kan bağını bildiğimi için gönül rahatlığı içinde geldim, Emniyet Müdürlüğümüz eski binanın çürük olması sebebi ile 7 parçaya bölünmüş, inşallah toplamaz bizlere nasip olacak, Kahramanmaraş Büyükşehir’e yakışan bir il emniyet müdürlüğü binası yaptıracağım çabamız sürüyor,” diyerek seçim sonrasını gösterdi.

Dulkadioğlu ilçe Emniyet Müdürlüğü, Onikişubat ilçe Emniyet Müdürlüğü binalarında acilen yapılması gerektiğini, iki ilçemizin binası yok, il binamızda çürük olunca 7 parça olduk, bunun kısa zamanda toparlayacağım diyen Yılmaz:” Gönülüm rahat, Kahramanmaraş’ı çok seviyorum, Kahramanmaraş ile kan bağımız var, Trabzon neyse benim için Kahramanmaraş’ta o, bu Kahraman şehre hizmet etmek bizim için bir onurdur, elimizden ne geliyorsa onu yaparak en güzel hizmeti burada vermek istiyorum, bize durmak yok çok çalışacağız çok! “ dedi.

Gazeteciler: Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, İsmail Koyuncu, Halil Hınaz, Adem Gemci ile sohbet eden Müdürümüz Servet Yılmaz,” Bu birlikteliği sık sık yapalım arayı açmayalım, sık sık bir araya gelelim ki kardeşliğimiz pekişsin,” diyerek sözlerini tamamladı..

Hatıra fotoğraf çektirdikten sonra ziyareti tamamladık.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co