“YILIN BAŞARILI SAĞLIK GİRİŞİMCİSİ VE SAĞLIK YÖNETİCİSİ” ÖDÜLÜ

“YILIN BAŞARILI SAĞLIK GİRİŞİMCİSİ VE SAĞLIK YÖNETİCİSİ” ÖDÜLÜ

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Ceylan Özyılmaz, Hospital Manager Dergisi tarafından yılın başarılı sağlık yöneticisi kategorisinde ödüllendirildi.

Özyılmaz, ödülünü alırken yaptığı konuşmada, meslek hayatının 14. Yılında olduğunu belirterek, “Özel Sani Konukoğlu Hastanesinde 11 yıl önce başladığım uzman hemşirelik görevimi, son üç yıldır hemşirelik hizmetleri yöneticisi olarak devam ettiriyorum. Bu ödül beni gururlandırdı” dedi.

Hospital Manager Dergisi’nin her yıl düzenlediği yılın başarılı sağlık girişimcisi ve sağlık yöneticisi ödülleri kapsamında ödüle değer görülmenin kendisine onur verdiğini kaydeden Özyılmaz, “Jüri üyelerine, hastanem ve adıma çok teşekkür ederim. Ayrıca 12-18 Mayıs hemşirelik haftasında böyle bir ödüle layık görülmek bana ayrı bir onur ve gurur vermiştir” diye konuştu.

Özyılmaz, sağlık hizmetleri alanında ağır sorumluluklar üstlenen ve insanlara sevgi, hoşgörü, sabırla hizmet vermeyi kendine amaç edinen bütün hemşirelerin haftasını kutlayarak, konuşmasını tamamladı.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ HEMŞİRELİK HİZMETLERİ YÖNETİCİSİ CEYLAN ÖZYILMAZ’A ÖDÜL

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co