Yenikapı ve Pazar şöleni

Yenikapı ve Pazar şöleni

Yenikapı ve Pazar şöleni

Önümüzdeki Pazar günü 7 Ağustos 2016 günü Demokrasi nöbeti İstanbul Yenikapıda yapılacak mitingi ile sona eriyor..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine ilk evet diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu.. Bahçeli devlet adamı olduğunu bir kere daha gösterdi.

CHP ise üst düzey heyet göndereceğini söyledi ! söylemesine de bu kimseyi memnu etmedi.. edemezde bugün birlik günü beraberlik günü..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “ Türk Bayrağından başka bayrak istemiyorum, parti bayrağı getirmeyin !” uyarısında bulundu..

Bugün Cuma- Yarın Cumartesi ve iki gün sonra ise Pazar ve İstanbul Yenikapı Milyonları ağırlayacak.. Herkes Türkiye partisi ,” Yani ölürüm Türkiyem” partisi günü..

Devlet Bahçeli : Demokrasi, İnsan hakları, söz konusu vatansa , gerisi teferruat diyerek ben varım arkadaş dedi.. eline Türk Bayrağını aldı..

Bugün vatana sahip çıkmayacaksak ne zaman ?

15 Temmuz 2016 günü akşamı TBMM bombalandığında: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçilmiş hükümet ve siyasette karşı yapılan darbe girişiminin karşısında biz hükümetin yanındayız Meclis deyiz diyerek ilk desteği vermişti..

Sonra CHP biz hükümetin yanındayız dedi..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Siyasi partilere yönelik, tazminat, ceza davaları olmak üzere tüm davalarını bir defaya mahsusu olmak üzere hepsini geri çektiler..

Yani bunun anlamı şu: Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım 13 yıllık kırgınlık, hakaret ve ceza davalarını geri çekti.. artık Türkiye de birlik günü dediler..

Sonra : Cumhurbaşkanlığı konutunda , Başbakanlık ta yapılan 3’lü görüşmeler ve o Güzel Fotoğraflar bizleri mutlu etti.. Şehit acılarını biraz olsun dindirdi.. Gazilerimize şifa verdi..

15 Temmuz 2016 gününden bu yana Meydanlarda Demokrasi nöbeti tutan halkımızın evine dönmesi için 7 Ağustos 2016 Pazar günü İstanbul Yenikapıda yapılacak olan Miting birlik ve beraberliğimizi göstermemiz açısından önemli..

Niye önemli: AB ve ABD , Mısır da bazı televizyon kanalları, gazeteler 15 Temmuz 2016 gününden bu yana Meydanlarda Demokrasi nöbeti tutanları :” Hükümeti istifaya çağıran vatandaşlar sabahlara kadar sokaklarda “ diye şerefsizce bir haber veriyorlar..

Gazeteciyiz : Asparagas haber olur ama , bu asparagas haber değil, iftira haberi bu sebeple Başbakan Binali Yıldırım CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Diğer siyasi partilerin genel başkanları ve Cumhurbaşkanı ile o meydanda birlikte poz vermesi bu hain gazetecilerin şirkini düşürecektir.. maskeleri düşecek kelleri görülecektir bunun için çok önemli..

Devlet Bahçeli : söz konusu vatansa arkadaş ben varım, 7 Ağustos da Yenikapı Meydanındayım, tüm dostları oraya davet ediyorum,” dedi.

CHP : Üst düzey temsil edeceğiz cevabı üzerine , Başbakan Binali Yıldırım, telefon görüşmesi yaparak yeniden davet etti..

Cumhurbaşkanımız ise Davetini yeniledi..

Buradan CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçtaroğlu’na bende bir gazeteci olarak çağırıda bulunuyorum..” 15 Temmuz 2016 günü akşamı çok güzel bir çıkış yaptınız.. İstanbul ve İzmir de Demokrasi mitingi yaptınız, TBMM de güzel konuşmalar yaptınız..

TBMM dik durdunuz ama bunun davamı gelmeli..

Her konuyu konuşarak çözmemiz gerekir..

Gözünün üstünde : kaşınız var derseniz yanlış olur..

Pazar günü Yeni Kapıya gelmemek demek: FETÖ terörü destek anlamı çıkar..!

Herkes her işini bırakmalı İstanbul da yeni kapıya koşmalı, diğer illerimiz ise kendi meydanlarına koşarak Demokrasi sahip çıkmak darbeye hayır demek gerekir..

Türkiye de 20 günden beri parti kimliklerimizi bir kenara atarak 79 milyon bir olduk, parti ayrım kalmadı.. tek partimiz var ,” Ölürüm Türkiyem” partisi  o halde Türkiye Partisinin çatısı altında bayraklar elimizde meydanlara çıkmalıyız..

Bu sebeple CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’a da bir kere daha Türkiye Partisine katılmaya davet ediyorum..

Sayın Cumhurbaşkanı söyledi ya : “ Siyasi Parti Bayrağı İstemiyorum” ya hangi bayrak olacak Türkiye Partisi Bayrağı olacak Kırmızı – Beyaz Ay Yıldızlı bayrak olacak..

Sayın Kemal Kılıçtaroğlu da eline bir ay yıldızlı bayrak alarak mitinge katılırsa birliğimiz ve beraberliğimiz pekişir..

Tek başına katılmasın: CHP İstanbul milletvekilleri il başkanı genel başkan yardımcıları ile katılsın ki Türkiye Partisi yeni kapıdan güçlü çıksın !..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co