Yeni yılınızı kutlarım

Yeni yılınızı kutlarım

-Yeni yılınızı kutlarım

SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SINAV:

-“YENİ YILIN GÜZELLİKLERİN YAŞANDIĞI YIL OLMASINI DİLERİM”

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, yeni yılın tüm insanlığın mutluluğuna ve güzellikleri yaşamasına vesile olmasını diledi.

Prof. Dr. Sınav, yayımladığı yeni yıl mesajında, yeni yılın yeni umutlar ve heyecanları ifade ettiğine dikkati çekerek, “Türkiye’nin en yeni üniversitelerinden birisiyiz. En yeni,  en genç üniversitelerden birisi olarak, yaşadığımız heyecan ve güzellikleri, tüm dünyanın yaşamasını temenni ederim” dedi.

Yeni yılın her zaman büyük beklentiler içinde karşılandığını vurgu yapan Prof. Dr. Sınav, mesajında devamla şu görüşlere yer verdi:

“Güzellikleri ve üzüntüleri ile bir yılı daha geride bıraktık. Her gün yeni bir heyecanı yaşadığımız 2014 yılı, SANKO Üniversitesi’nin eğitim-öğretime başladığı yıl olması dolayısıyla bizim için çok önemli ve anlamlı bir yıl olarak belleğimizde yerini alacak. Üniversitemiz tarihine, öğrencilerine, akademik ve idari personeline başarılarla dolu yıl olması dileği ile Gaziantepli hemşehrilerimizin yeni yılını kutlarım. Yeni yılın tüm insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co