Yeni yılda yeni Kahramanmaraş

Yeni yılda yeni Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç

Yeni yılda yeni Kahramanmaraş

BEKİR DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ/Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yeni yılda yeni Kahramanmaraş kurmak için çalışacaklarını,” söyledi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan  Başkan Fatih Mehmet Erkoç ,; “Kahramanmaraş’ı her geçen gün daha modern daha yaşanılır bir kent yapma gayretinde olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılını her açıdan verimli bir şekilde tamamladı.

Yeni yılı ise “Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca, Dağı bile taşır insan âşık olup, inanınca.” misali bitmeyen hizmet sevdamız ve Kahramanmaraş’ımıza kazandıracağımız yepyeni dev projelerimizi gerçekleştirme temennisiyle karşılıyoruz.

Kahramanmaraş, 2015yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz alt ve üst yapı çalışmaları, yeşil alan düzenlemeleri ve büyük ulaşım projelerimiz ile “büyükşehir” çehresine kavuştu. Kahramanmaraş artık spor, sosyal ve kültürel alanda daha aktif, kalkınma ve istihdamda daha güçlü bir şehir…

Yeni yılın; önümüzde yeni ufukların açıldığı, birlik ve beraberlik içinde daha büyük başarılara imza atacağımız, şehrimizi büyük projelerle buluşturacağımız bir yıl olacağına inanıyorum. Birlikte, el ele vererek daha güzel bir Kahramanmaraş’ı yarınlara taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diliyor; 2016 yılının birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurumuzu artırmasını, şehrimize, ülkemize ve tüm dünya’ya barış, başarı, sevgi, bolluk ve bereket getirmesini dilerim.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co