Yeni lezzet durağınız: Merdan Balık Evi

Yeni lezzet durağınız: Merdan Balık Evi

Aileniz ve misafirlerinizle gidebileceğiniz bol balık çeşitlerin bulunduğu bir mekan olan Merdan Balık Evinin mutfağında eşsiz damak tadı şimdi sizleri bekliyor.

Balık Pasajından bulunan Merdan Balık Evinde balığın eşsiz tadını tatmanız için tüm imkanlar sunuluyor.
İşletme sahipleri İbrahim, Mahmut Sarı kardeşler “Yıllardır balıkçılık yapmaktayız. Hemşerilerimizin balığın eşsiz tadını bulmaları için Merdan Balık evini açmaya karar verdik.  İşletmemizde hijyen ve gıda güvenliğine maksimum önem vermekteyiz. Hemşerilerimiz balık evimizde hem damak zevkine uygun, ekonomik fiyatlardan oluşan bir menü yiyebilir, hem de gönül rahatlığıyla aileleriyle birlikte aile yerimizde balığın eşsiz tadını tadabilirler.
Müşterilerimizin  memnuniyetini ilk sırada tutup güler yüzlü, dinamik ve yılların birikimiyle donanmış kadrosuyla hemşerilerimize  en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Mutfağımızdaki eşsiz damak tadı şimdi sizleri bekliyor. Bir sefer aileniz ve dostlarınızla uğramanız yeterli sonrasında ise sizde mekanın müdavimleri arasında yer alacak ve başka tercih bulamayacaksınız.” Dedi.

merdan (1)

Birbirinden lezzetli taze balıklar, maharetli ustamız Vilayet Biricik tarafından hazırlanarak müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Balıkları cinslerine ve yapısına göre ızgara, yağ ya da farklı tekniklerle pişirdiklerini belirten Vilayet Biricik “Her balığın cinsine, yapısı ve yağ oranına göre farklı tekniklerle pişiriyoruz. Balığı heba etmemek amacıyla uzman yöntemlerle hazırlarken, özü kaybolmuyor” dedi.
Merdan Balık Evinde  her türlü balık yapılmakta olduğunu belirten Biricik: “En taze ve en zengin balık çeşitlerinin bulunduğu balık evimizin menüsünde karides tava, karides güveç, balık şiş, balık buğlama, balık kavurma, salatalar ve bir de kalamar tava var ki tadına doyum olmuyor. Herkesi bekliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co