Yedi Güzel Adamı Tanıyoruz

Yedi Güzel Adamı Tanıyoruz

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce

“Yedi Güzel Adamı Tanıyoruz”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kara Lise de Yedi Güzel Adam dizisinin çekildiği film setini gezen Çevre ve Şehircilik bakanı İdris Güllüce:” Biz yedi güzel adamı, dizi film olmadan çok önce tanımıştık, onlara teşekkür ediyorum,” dedi.

SONY DSC

THY tarifeli Ankara – Kahramanmaraş uçağı ile bu sabah saat 10 00 de Kahramanmaraş’a gelen Çevre ve Şehircilik bakanı İdris Güllüce, Ak Parti Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, Partililerle kahvaltı yaptıktan sonra Şehir gezisi yaptı.

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Daire müdürleri tarafından Kahramanmaraş hava alanında karşılanan Bakan İdris Güllüce:” Yedi Güzel Adam dizisinin çekildiği film setini ziyarete etti..

İdris Güllüce:” Yedi Güzel Adam dizisi çekilmeden önce de biz onları tanıyorduk, ancak bu tarihi mekanda onları okuduğu okulda bir arada olmak güzel bir şey” dedi.

Ramada otel de kahvaltı yapan ve daha sonra Namık Kemal Mahallesindeki Antik germenika mozaiklerini gezen bakan Kahramanmaraş’taki incelemelerine devam ediyor..

Valilik, Belediye, Ganizon, ak Parti ziyaretleri ile devam edecek olan gezisi Kahramanmaraş özel ziyaretleri ile son bulacka..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co