Yatılıbölge Doğrufiyat hizmet vermeye başladı

Yatılıbölge Doğrufiyat hizmet vermeye başladı

  Kurumsal Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Yatılıbölge Dogrufiyat Temsilciliği Tekerek Yolu Süha Erler Lisesi karşısındaki adresinden halkımıza hizmet vermeye başladı.

  Dogrufiyat.net Gayrimenkul alan ve satan kişi ve kurumlara nasıl kısa sürede satışını hızlandırabiliriz düşüncesi ile 4 yıllık arge çalışması neticesinde ortaya çıkmış ulusal gayrimenku firmasıdır.

  Evinizi, dairenizi, arsanızı uygun fiyatlardan almanızı sağlayacak Yatılıbölge Dogrufiyat Temsilciliği olarak sizlere nasıl daha iyi hizmet verebilir diye gecemizi gündüzümüze katarak Profesyonel Danışman ekibimizle en iyisini yapmak için halkımızı şubemize beklemekteyiz.  .

 Alıcının ve satıcının şeffaf bir ortamda buluşturmaktayız ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir sistem içerisinde hizmet veriyoruz.

Bir afiş asmaktan daha fazlasını yapmaktayız

Gayrimenkulünüzü sosyal medya, yerel ve ulusal medya ile  tanıtıyoruz. Gayrimenkulünüzü profesyonel hizmet için alanında uzman danışmanlar ile çalışmaktayız.

Yatılıbölge Dogrufiyat Temsilciliği müşterilerimizin açık fiyat teklifleriyle gayrimenkul almalarına yardımcı olmaktadır

Yatılıbölge Dogrufiyat Temsilciliği  K.Maraş genelinde  en uygun daireyi,iş yerini arsayı kısaca gayrimenkulü sitemizden ve danışmanlarımız vasıtasıyla size ulaşarak almalarını amaçlıyoruz.

YATILIBÖLGE DOGRUFİYAT TEMSİLCİLİĞİ KİMDİR?
 YATILIBÖLGE DOGRUFİYAT sıradan bir emlak firması değildir, konusunda uzman ekibi ve geniş portföyü ile kurumsal bir satış, kiralama ve danışmanlık firmasıdır.
Satış & Pazarlama Danışmanlığı
Gayrimenkul   Danışmanlığı
Proje & Arsa Yatırım Danışmanlığı
 

  YATILIBÖLGE DOGRUFİYAT sorumluluk aldığı işlemlerde, akılcı çözümler üreten deneyimli kadrosu ile müşterisini en iyi şekilde temsil eder ve en iyi hizmeti vermeye çalışır. 
“Müşteri Memnuniyeti bizim önceliğimizdir.”
Tüm Gayrimenkul İşlemlerinizde Akılcı Çözümler ile  sizlere daha iyi hizmet vermek için buradayız

Neden Yatılıbölge Doğrufiyat?
Doğru fiyat ile yatırım yaparsınız,
“GAYRİMENKUL” yatırımlarınız,daire,arsa vb. için detaylı araştırma yapılır,tüm sorun ve riskler ortadan kalkmış olur.
Sizin için “GAYRİMENKUL” yatırımlarınız da tapu bilgileri kontrol edilir sorun yaşamamanız için gerekli tüm gereksinimler sağlanmıştır.
“GÜVENLİ YATIRIM” Ev almak, konut almak, arazi almak, yeni bir arazi üzerine imar yapmak ve bunun türevleri hep gayrimenkuldür. Size en güvenli yatırımı bulur ve kazançlı bir şekilde sonuçlandırırız.
“ARSA, ARAZİ” yatırımlarınız için her şeyden önce almak istediğiniz arsanın tapuda gösterilen arsa olduğuna emin olmanız için gerekli kontrolleri yapar. Bunun için tapu dairesine giderek, kadastrodan arazinin sınırlarını tespit edilmesi işlemlerini sizin adınıza yürütürüz. Tüm soru ve sorunlarınıza net cevap bulur, yol gösterir sizin için en karlı yatırımı sunarız.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co