Yarınki Ticaret Lisesi Pilav Günü etkinliğine davetlisiniz

     Yarınki Ticaret Lisesi Pilav Günü etkinliğine davetlisiniz

Kahramanmaraş Ticaret Lisesi Mezunları Geleneksel Pilav Günü Etkinliği Yarın Okul bahçesin’de saat: 13. de yapılacak. Etkinliğe Ticaret Lisesi Mezunları davet edildi.

10303881_10203719968136753_1598848348215875282_n

       Konu hakkında bir açıklama yapan Ticaret Lisesi Mezunları Pilav Günü etkinliği Tertip Komitesi Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ahmet Karacan, etkinliğimize tüm mezunlarımızı bekliyoruz. Güzel bir program olacak” Dedi.

       Karacan; “Kahramanmaraş Ticaret Lisesi Mezunları olarak 2014 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz ve geleneğe dönüştürdüğümüz Pilav Günü etkinliğini bu yıl daha kapsamlı hale getirdik.

       Kahramanmaraş Ticaret Lisesi Mezunları olarak birlik ve beraberliği maddi ve manevi bütünüyle yarınlara taşımak amacıyla,  bu yıl GELENEKSEL PİLAV günü etkinliğinin ikincisini düzenliyoruz.

  Pilav bu birlikteliğin tadı, tuzu. Önemli olan burada anıları yad edip sonraki nesillere dostluğu, kardeşliği, arkadaşlığı, birlik ve beraberliğimizi aktarmaktır.

          İnsanlığın kendine has sosyalliği gereği böyle organizasyonları artırarak ve çeşitlendirerek hayatı dolu dolu yaşama yolunda ilerlemeliyiz. Zaman pek çok şey için harcanan en önemli beşeri sermayelerimizden birisidir. Her birimizin ayrı zamanlarda edindiği tecrübeleri böylesine dostluk zeminlerinde paylaşmak her yönüyle önemini artırıyor” dedi.

        Karacan; “Okulumuz bir ağaç gibi. Öyle ki kökü mazide güçlü; dalları bizimle, öğrenci, öğretmen ve görevlileriyle uzaklara erişen; Her bir öğrencisini insanlığa en iyi şekliyle hizmet edecek tohumları misali sıralarında eğiten bir ağaç. Biz bu kültürü canlı tutup paylaşmak için bugün bize düşen görevi yerine getirme gayretindeyiz.

      Tertip komitesi olarak başta Kahramanmaraş Oniki Şubat Belediyesi ve Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Mahçiçek Beyefendiye, Kervan Pastanesi ve Sayın Mustafa Pekel Beyefendiye, Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ve Oda Başkanımız Sayın Arif Şen Beyefendiye, Sünbül Yemek Fabrikasına destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

        17 Mayıs 2015 Pazar Günü Saat 13:00 ‘te başlayacak organizasyon boyunca AKSU TV den Şeref Dere  ile Edeler Diyarı Programı etkinliği unutulmaz bir hatıranın belgesi haline getirecektir.

      Organizasyona Folklor gösterisi ve canlı müzik renk katacak ve ayrıca diğer sürpriz hediyelerimizle etkinliğimiz taçlandırılacaktır. Tüm mezunlarımızı bekliyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co