Yarı yıl tatili ve Umre

Yarı yıl tatili ve Umre

Dostlar var mısınız Umre’ye gitmeye!..

Hac görevini yapanlar veya bir iki defa gidenler çok iyi bilir ve yaşarlar: “Hacılar giderken içleri dolar, canlarının bir parçası gidenlerle kutsal topraklara gider”

Bugünde bizim için öyle bir gün: ilk gurup Umre gurubumuz 13 Aralık 2014 Cumartesi günü mübarek topraklara gitmek üzere şehrimizden hareket ediyor…

O gün bizi de alıp götüreceğinden eminim bugünden içime ateş düştü bile…

Şairin dediği gibi: Bir Mübarek Sefer olsa da gitsek / Kabe yollarında kumlara batsak, Yarı yıl tatilinde bizimle mübarek topraklara gitmeye var mısınız? O mübarek yollarda o mübarek kumları tepelemeye var mısınız?

Hani bir söz vardır: “Kefenin cebi yok” fırsat varken bugün değerlendirmek gerekir. Bu sebeple de Ocak 25 den sonra 12 Şubat öncesi geri dönmek üzere som sömestri tatilin de güzel bir umre yapmak!.. Güzel dostlarla ne kadar güzel olacaktır…

Yarıyıl tatilini: Kaplıca veya çeşitli gezilerle değerlendirme yerine, çocuklarınızla beraber umre yapmaya var mısınız?

İnsan kalbine: Hac ve Umre ateşi düşünce, emin olun, Allah yolunu açıyor, beş kuruş paranız yokken, bir yerden para gelmesi de görülmüyorken, bir anda para geliyor ve o mübarek topraklara giderek geliyorsunuz…

Ben Sömestri tatilinde yarı yıl tatilinde umre yapacağım diye bugün niyetinizi edin nasıl? nereden? geldiğini bilmezsiniz ve o mübarek topraklara giderek geli verisiniz..

Hac ve Umre yapmaya yetkili şirketimiz Güzelbulut Turizm Umre sezonunu ilk gurup Umre gurubunu 13 Aralık 2014 günü Kahramanmaraş’tan kutsal topraklar”a götürerek umreye merhaba diyecek..

13 Aralık Cumartesi günü o mübarek sefere çıkacaklara : yolunuz açık olsun, bizi de dualarınızda unutmayın !..

Kutsal topraklara gidenleri uğurlamak gerek, göz yaşı akıtmak gerekir ki sonra da sana nasip olsun, gelince de zemzem içmeye mutlaka gidiniz..

Gurup içinde bulunan gazeteci Niyazi Kara kutsal topraklardaki notlarını zevkle okuyacağız..İnşallah.. bol resim çekecek seri yazılarını okuyacağız..

Yarı yıl tatili: Yani sömestri tatili  sebebi ile uçak fiyatları : öğrenciler için 100 Euro indirim yapılıyor, bu fırsatı da değerlendirerek çocuklarınızı sömestri tatilinde umreye gönderin.. imkanı olanlar ise aileleri ile birlikte gitmeleri daha güzel olur..

Sömestri tatilinde çocuklarınıza en güzel hediye Umre hediyesidir..

Çocuklarınız için en güzel karne hediyesi : Umre ziyaretidir..

Güzelbulut Turizm organizesinde : Bizimle birlikte umreye gitmek isteyen dostların pasaportlarını bekliyorum..

Pasaportlarınızı acil getirin , Sömestr tatiline birlikte umre yapalım..

Kahramanmaraş gurubu olarak : Güzel bir umre yapalım..

Değerli hocalarımızla : Güzel sohbetleri ile doya doya bir umre için tüm dostları umreye davet ediyorum.. Allah sağlık ve sıhat vermişken bu sömestri tatilinde birlikte umreye gidelim inşallah..

Çocuklarınıza bırakacağınız en güzel miras: Umre götürmenizdir..

Umre ziyareti ve o mübarek toprakları görmek ve yaşamak gearekir..

Genç yaşta orayı görerek: Manevi havasını yaşamsıdır..

Hac görevini yerine getirmek için : il müftülüğüne yazılacaksın, 10 senede mi çıkar ? 20 senede mi çıkar ?  ömrün yeter mi ? yetmez mi ? Allah bilir ancak o zaman hac görevi için kutsal topraklara gitme imkanı vardır..

Oysa : Umre için Pasaportunuzu Güzelbulut turizm ‘e veya bana ulaştırın , Ocak sonu, Şubat başını Umre de geçirelim birlikte sömestr tatili yapalım..ve güzel bir sömestr tatili yapalım..

Medine: o güzel şehir, Sevgili Peygamberimiz (SAV) efendimiz ziyaret, Uhud, Hendek, Kıbleteyin Mescidi, Kuba mescidi ki : Cumartesi günü burayı ziyaret eden bir Umre sevabı kazanılan bir yer.. kıymetini bilmek gerekir..

Kabe: Arafat, Sevir, Hıra, Mina, Müzdelife ziyaretleri ile güzel bir umre..

Umre gurubu ve arkadaşlarınız, rehberiniz çok önemlidir..

Güzelbulut Turizm 20 yıllık tecrübesi, deneyimli hocaları, uzman ekibi ile güzel bir umre turun de dostlarla birlikte olmak istiyorum..

Durum yok : Para yok demeyin.. niyet ederseniz , samimi niyet ederseniz Allah bir yerden gönderir sizin bile aklınız ermez, bu nasıl oldu diye hayrette düşersiniz..

Sözün özü : Tüm dostları Sömestr tatilinde umreye davet ediyorum..

Gelin güzel bir Umre ziyareti yapalım..

Yarın geç olabilir: Bugünün işini yarına bırakmayın !..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co