Yanardağ öğrencilere hediyeler dağıttı

Yanardağ öğrencilere hediyeler dağıttı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı M. Fetih Yanardağ, 52. Kütüphaneler haftası münasebetiyle Rasim Özdenören Halk Kütüphanesi’nde ki öğrencileri ziyaret ederek çeşitli hediyeler dağıttı.

Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanı Dr. M. Fetih Yanardağ burada yaptığı açıklamada: “Büyükşehir Belediyesi olarak ilimiz genelinde 17 kütüphane ile hizmet vermekteyiz. Göksun ve Bahçelievler Kütüphanelerimiz de tamamlanmak üzere bunların da hizmete girmesi ile kütüphane sayımız 19’a yükselecek. Şehir Kitaplığı ile bu sayıyı 20’e yükseltmeyi hedefliyoruz.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç, her fırsatta öğrencilerin ikinci velisi olduğunu dile getirmektedir. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Kütüphanelerimizde yetişkin, çocuk ve internet bölümleri ile hizmet vermekteyiz.

Bu yıl ki kütüphaneler haftası münasebetiyle Kütüphaneler Arası Futbol Turnuvası düzenliyoruz. Kütüphanelerimizin sadece ders çalışma yerleri olmadığını ve müdavimlerimize çeşitli etkinliklerle hizmet verme gayretinde olduğunu göstermek adına çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu etkinliklerimize, salon sporlarını da ekleyeceğiz. Kütüphanelerimizin bulunduğu mahallelerimizde mahalle sakinleri ile irtibat halindeyiz. Kütüphanelerimizde kayıt sistemini de başlattık. Velililerimiz öğrencilerinin hangi saatler arasında kütüphanede ders çalıştıklarını bilebilecekler.

kütüphaneler haftası (4)

YGS Deneme Sınavında başarılı olan öğrencilerimizi ödüllendirerek Çanakkale’ye gönderdik. Aynısını LYS için de düşünüyoruz. Öğrencilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına gayret gösteriyoruz.

Kütüphanelerimize devam eden müdavimlerimiz arasında çeşitli etkinlikler ve aktivitelerle çeşitli hediyelerle ödüllendirerek gezilere götüreceğiz.

Bu vesile ile kütüphanelerimizden faydalanan bütün öğrencilerimizin ve kütüphane çalışanlarımızın 52. Kütüphaneler Haftası’nı kutluyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co