Yağmur Çamur bize engel değil

Yağmur Çamur bize engel değil

Yağmur Çamur bize engel değil

KAHRAMANMARAŞ- Cumhuriyet Halk Partisi  Kahramanmaraş Milletvekili Adayı  Ali Öztunç, yağmurlu havaya rağmen,  Pazarcık bölgesindeki seçim çalışmalarında :” Yağmur çamur bize engel değil biz çalışmaya devam ediyoruz,” dedi..

Ali  Öztunç , gün boyu devam eden yağmura aldırmadan çalışırken, soranlara : Yağmur çamur demeden tüm  gününü  Pazarcık İlçesin Mahallerinde çalışarak sıkılmadık el bırakmayacağını söyledi.

Öztunç , özellikle  Mahalle Sakinlerinden çok fazla destek gördü.  Vatandaşlar Ali Öztunç’u mecliste görmek istediklerini söyledi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç Seçim Çalışmalarına Pazarcık ve Dulkadiroğlu ilçesi Mahallerinde devam ederek  , 1 Kasım seçimlerinde CHP’nin Kahramanmaraş’tan 2 milletvekili çıkararak, büyük bir sürpriz yapacağını söyleyen Öztunç , “AK Parti oylarında büyük düşüş var. halkımızın tek umudu CHP.  Kahramanmaraş’tan 2 milletvekili çıkaracağız ve 1 Kasım’da sizlerin de desteği ile  CHP tek başına iktidar olacaktır” dedi.

yagmurçamur (5)

Bölgede farklı siyasi görüşlerden  oyu CHP’ye kazandırma iddiasıyla çalışmalarını sürdüren CHP  Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Öztunç , ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir anlayışla,  gönülleri fethederek CHP’yi iktidara taşımanın önemine dikkat çekiyor.

CHP Pazarcık İlçe Başkanı Veysel Şervan, CHP Onikişubat İlçe Bakanı Ünal Ateş’inde eşlik ettiği  Mahalle ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Öztunç , çamur içindeki  Köy Yolların içler acısı durumunu görünce ise “ Kahramanmaraş halkı bu durumu hiç hak etmiyor. Vatandaş bu zulmü hak etmiyor. CHP iktidarında bunların tamamı çözüme kavuşacak. Halkımız rahat bir nefes alacak” dedi.

Mahalle Ziyaretlerinde söz alan CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç , CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu ile birlikte Bu Ülkede “Herkesin iş ve aş sahibi olduğu, mutlu yaşadığı bir Türkiye” için kolları sıvadıklarını belirterek, halkı yoksulluk ve sefaletten, borç batağından kurtaracaklarını söyledi.

CHP’nin işçi, emekli, çiftçi, esnaf kesimlerinin ve işsizlerin sorunlarına çare olmak, onların yaşam standartlarını yükseltmek için projelerini ortaya koyduğunu, iktidar partisinin ise korku ve şaşkınlık içinde “kaynağı nerde” diye savunmaya geçtiğini söyleyen öztunç ,  oysa bütçenin yüzde 2.5’i kadar bir kaynağı halka dağıtmanın hiç de zor olmadığını söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co