Veysel Gülmez profesyonel yol bisikletine kavuştu

Veysel Gülmez profesyonel yol bisikletine kavuştu

Dağ Bisikleti Milli Takımında ve Olimpiyatlarda ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Veysel Gülmez Gençlik Spor Kulübü envanterine eklenen profesyonel yol bisikleti ile artık ilimiz adına yol bisikleti yarışmalarında da mücadele edecek.

Veysel Gülmez; dağ bisikletinde yıllarca ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarılar elde etmiş, milli forma ile ülkemize madalyalar kazandırmıştır.

Kahramanmaraş’ın tabiat güzellikleri zengin bitki örtüsü ve doğa sporları yapmaya elverişli ortamları dağ bisikleti, yamaç paraşütü ve su sporları gibi daha birçok doğa spor dalında yapılan alt yapı çalışmaları ile birlikte ilerde adından sıkça söz ettirecektir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı; “Tüm spor dallarında ilimize yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Veysel kardeşimizin her zaman yanındaydık başarılarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Dağ bisikletinde elde ettiği başarılar bizi her zaman gururlandırmıştır. Kahramanmaraş’ta kendinden sonra gelecek gençlere iyi bir örnek teşkil edecektir” dedi.

Veysel Gülmez; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’ya, desteklerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarına antrenörleri Cemal Kuş nezaretinde azimle devam ederek Ülkemizi uluslararası arena da en iyi şekilde temsil edeceğini ifade etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co