“Vekil olamadı ama gönülleri kazandı “

“Vekil olamadı ama gönülleri kazandı “

Seçim çalışmasını hızlı yapan CHP Milletvekili adayı Ali Öztunç

“Vekil olamadı ama gönülleri kazandı “

ELBİSTAN/ Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde vatandaşa verdiği oy için teşekkür ziyaretinde bulunan CHP Kahramanmaraş milletvekili Adayı Ali Öztünç, 1 Kasım Seçimlerinde milletvekili olamadı ama gönülleri kazandı.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Olan Ali Öztunç, seçim kampanyasında ziyaret ederek destek istediği ilçelere bu kez teşekkür ziyareti gerçekleştiriyor.

Siyasetin uzun soluklu bir yolculuk olduğunu , Kahramanmaraş’ta partimiz il barajını aşamadı ama önümüzdeki dönem niye olmasın diyen Ali Öztunç, “ Biz oy veren vermeyen, destek olan tüm dostlara Kahramanmaraş halkına teşekkür ediyorum,” dedi.

teşekkür

Kahramanmaraş’ta Oylarımız arttı Bunun içinde İlçe Teşkilat Başkanları, kadınlar ve gençler başta olmak üzere çalışan parti emekçilerine de teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Daveti Üzerine RTÜK Üyeliğinden İstifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Kahramanmaraş Milletvekili Adayı olan Ali Öztunç 1 Kasım 2015 seçim kampanyası sonra ermesine rağmen ziyaretlerini sürdürüyor.

Partisinin Türkoğlu, Pazarcık ve Çağlayancerit lçe örgütlerini ziyaret eden Öztunç, seçim kampanyası süresinde başta İl Başkanı ve İlçe Başkanları olmak üzere  tüm parti emekçilerine teşekkür etti.  Cumhuriyet Halk Partisi´nin son 7 Haziran seçimlerine Göre 1 Kasım seçimlerinde Kahramanmaraş’ta oyları artırdıklarının buna rağmen AK Parti’nin Oyların Artmasından dolayı İl Barajına takıldıklarını bundan dolayı az bir farkla meclise gidemediklerini ifade 7 Haziran seçimlerine göre 1 Kasım seçimlerinde partinin iyi bir konumuna geldiğine işaret eden Öztunç sözlerine şu şekilde devam etti

Açıklamasında şunları ifade etti Değerli dostlar sevgili hemşerilerim; hepinizin de bildiği gibi 1 Kasım Seçimlerinde ilimizde oyumuzu yüzde 20 arttırarak 60 bine çıkarttık. AKP’nin oylarının 350 binden 440 bine çıkması şehir Barajının artmasına neden oldu. Öncelikle il Başkanımıza, il örgütümüze, ilçe başkanlarımıza tüm yönetici Arkadaşlarıma, sahada çalışan partili arkadaşlarıma, destek veren hemşerilerime, oy veren vermeyen tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Siyaseti bel altına inmeden, ahlaklı ve seviyeli bir üslupla yapmaya çalıştık. Buna rağmen kırdıklarımız olduysa şahsım ve partim adına özür diliyorum. Bilesiniz ki siyaset onurlu bir mücadeledir. Mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz. Birkaç gün içerisinde daha Detaylı bir açıklama yapacağım. Tekrar tüm yoldaşlarıma sevgilerimi iletiyorum.

2019 seçimleri için bugünden başlayarak hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz diyerek Kahramanmaraşlıların gönlünü kazandı..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co