Validen gazetemize ziyaret

Validen gazetemize ziyaret

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, iadeyi ziyaret kapsamında bugün sabah Kahramanmaraş Gazetesi ve www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesini çalışanlarını ziyaret etti.

SONY DSC

Borsa Caddesi, Ticaret borsası girişinde bulunan Kahramanmaraş Gazetesi Haber merkezine gelişinde gazetemizin yazı işleri müdürü Bekir Doğan, Genel Kordiantör Niyazi Kara  gazete çalışanları tarafından karşılanan Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, gazete çalışanlarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü de kutladı.

SONY DSC

Kahramanmaraş eski valilerinden, Aslan Yıldırım, İlhan Atış, Şükrü Kocatepe, Saim Çotur, başta olmak üzere bir çok valimizde aynı dönemde kaymakamlık görevini ve valilik görevini yaptığını anlatan Vali Güvençer:” Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.. Her valimiz de güzel hizmetler yapmıştır.. Ancak benim hizmet anlayışım ve örnek projeler sunma şeklim böyle , görev yaptığımız süre içinde , sizlerle sık sık bir araya geleceğiz ilk basın toplantısını yapmıştık biliyorsunuz.. buna devam edeceğim,” dedi.

Kahramanmaraş Mahalli gazetelerdinde , internet sitelerinde çıkan yazıları yakından takip ettiğini Muhabir, köşe yazarı , gazete dağıtanına kadar emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..

Onlar Kahramanmaraş için güzel şeyler istiyorlar bizde takipçisi olacağız birlikte el ele vererek Kahramanmaraş’a güzel hizmetler sunacağız,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan da :” Kahramanmaraş’ın bugün en önemli 1. Önceliği meselesi uçak seferleri..

Yani Kahramanmaraşlı sabah İstanbul veya Ankara’ya İzmir’e gitmek istiyor, gece işi bitince geri dönüp gelmek istiyor..

Ayni şekilde : Kahramanmaraş Sanayi şehri oldu buraya iş görüşmesi için gün içinde gelen Ankara, İstanbul, İzmir veya yurt dışındaki bir iş adamı gün boyu Kahramanmaraş’ta işini bitirince aynı gün akşamı evine dönmek istiyor..

Oysa bugün Kahramanmaraşlı Sanayici ve iş adamlarının yüzde 90 ‘ı mübala değil böyle Adana ve Gaziantep üzerinden uçmak zorunda kalıyor..

Adana ve Gaziantep Kahramanmaraşlı için çile yolu öncelik meselemiz bu bunun çözmemiz gerekiyor.,” dedi.

Hoş sohbet ve konuşmalardan sonra Gazete çalışanlarının gününü kutlayan valimiz , diğer gazetecileri ziyaret etmek üzere büromuzdan ayrıldı.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co