Vali Özkan, “Teröristlere karşı en üst düzey tedbir alınacak”

Vali Özkan, “Teröristlere karşı en üst düzey tedbir alınacak”

3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısında gündemi değerlendiren Vali Vahdettin Özkan, Fetullahçı terör örgütü 15 Temmuz gecesi askeri darbeye karşı halk bir bütün olarak bu belayı defetti. Tüm kurumlarımız bu teröristlere karşı en üst düzey tedbir alacaktır” dedi.

2016 Yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Vahdettin Özkan başkanlığında yapıldı. Toplantıya, Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları, yatırımcı kuruluş temsilcileri ve daire müdürleri katıldı.

Ülke gündemi ile ilgili koordinasyon kurulu üyeleri ve basın mensuplarına bir değerlendirme yapan Vali Özkan, “Milletimizin birliğini ve dirliğini bozmaya yönelmiş hain bir terör saldırısı ile karşı karşıya geldik. Kendi milletine, parlamentosuna saldıracak kadar gözü dönmüş bu hain Fetullahçı terör örgütü, çok şükür ki kahraman polisimiz, milletin hizmetindeki Türk Askerimiz, kamu çalışanları ve en önemlisi milletimizin yekvücut olup şanlı direnişi ile bertaraf edilmiştir.

İl kordinasyon toplantısı (4)

Bu terör saldırısına topyekûn karşı duran aziz milletimiz önünde hep birlikte saygıyla eğiliyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

Toplantıda, önceki dönem gerçekleşmeleri, alınan kararlar, karşılaşılan güçlükler ve koordinasyonu gerektiren konuların değerlendirileceğini ifade eden Vali Özkan, “İlimiz yatırımlarını ve sektörel gelişmeleri değerlendirmek, sorunları ve çözüm önerilerini ele almak, bu hususlarda kurumlar arası işbirliği ile koordinasyonu sağlamak üzere toplanmış bulunuyoruz. Şuana kadar yaptıkları ve yapacakları çalışmalarından dolayı tüm kamu kuruluşlarımızı, Bakanlık temsilcilerimizi, Kaymakamlarımızı ve Belediye Başkanlıklarımıza teşekkür ediyorum. Yapacağımız bu toplantının ilimiz için yararlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Toplantıda, 01 Ocak 2016 – 30 Haziran 2016 tarihi itibariyle, altı aylık dönemde yapılan çalışmaların genel değerlendirmesi yapıldı.

İl kordinasyon toplantısı (5)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co