Vali Özkan “Güzel şehrimize hizmet’e geldim”

Vali Özkan “Güzel şehrimize hizmet’e geldim”

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan göreve başladı.

“Güzel şehrimize hizmet’e geldim”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Son Valiler kararnamesi ile Isparta Valiliğinden Kahramanmaraş Valiliğine atanan Vali Vahdettin Özkan, Valilik girişinde yapılan karşılama töreni ile görevine başladı.

Karşılama törenine İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları,  daire müdürleri , Valilik çalışanları katıldı.

Makamına oturunca basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Vali Vahdettin Özkan,” Kamu kurumlarının koordinasyonunu sağlamak için teknik ekiple masa başında çalışacağım gibi hizmetlerin yerinde görülmesi içinde gece gündüz demeden bu güzel şehrimize hizmet vermek için çalışacağım,” dedi.

SONY DSC

SONY DSC

Kahramanmaraş ilimiz Türkiye’nin en güzel illerinden biri bu sebeple bizlere bu görevi tevcih eden Sayın Cumhurbaşkanımız, hükümetimize teşekkür ediyorum, diyerek konuşmasına devam eden yeni valimiz Vahdettin Ökzkan, “ Kahramanmaraş ile bilgim bugün için sınrırlı, Suriyeli Vatandaşlarımız için yapılan konteyner kent , diğer kamu yatırımları ile alakalı önümüzdeki günlerde Basın Mensupları ile bir araya gelerek gerekli değerlendirmeleri yapacağım, bizim görevimiz burada kamu yöneticileri ile birlikte 1 milyon 200 bin nüfuslu Kahramanmaraş ilimize hizmet vermektir..

Kamu yöneticileri, halkımız, basınımız el ele vereceğiz Kahramanmaraş en güzel hizmetinin devamını kaldığı yerden yürütmeye devam edeceğiz, bu sebeple en kısa sürede ilimizi tanımaya çalışacağım,” dedi.

Vali Özkan, kendisini karşılamaya gelenlerle tek tek tanışarak , zahmet etmişiniz gelmişiniz teşekkür ediyorum,” diyerek sohbet etti.

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co