Vali Kocatepe Başkan Aydın’ı ziyaret etti

Vali Kocatepe Başkan Aydın’ı ziyaret etti

Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Kocatepe, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Aydın’ın üreteceği projelerle Göksun’u daha rahat ve huzurla yaşanabilir bir ilçe yapağına inandığını söyledi.

gok1

Göksun’un Kahramanmaraş’ın en güzel ilçelerinden biri olduğunu dile getiren Kocatepe, şunları kaydetti: “Başkanımız daha önce mesai yaptığımız çok değerli bir müdürümüzdü. Bundan sonrada Göksun’a hayırlı hizmetler yapmaya devam edeceğine inanıyoruz. İnşallah Göksun için hayırlı olur. Göksun konumu itibariyle yapılan hizmetleri ve yatırımları gösterebilecek bir yerdir. Başkanımızın da kapasitesi buna müsait. İnşallah üreteceği projelerle başta Göksun halkı olmak üzere dışarıdan gelecek insanlarında daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarına imkan verecek bir ilçe haline getireceğine olan inancım tamdır.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydın ise yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında Vali Kocatepe’ye bilgiler verdi.

Vali Kocatepe daha sonrası inşaat çalışması deva eden İstiklal İlk Okulunu ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaretler sırasında Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan’da hazır bulundu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co