Vali Güvençer’den KMTSO’ya iade-i ziyaret!

Vali Güvençer’den KMTSO’ya iade-i ziyaret!

Vali Mustafa Hakan Güvençer, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen ziyarette konuşan Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Ticaret ve sanayi Odasının kentte yapılan her türlü ortak akıl hareketinde olduğunu bunu da takdir ile karşıladığını belirtti. Sanayici ve iş adamlarının kentin refah seviyesini artırmak için ellerinden gelen her türlü fedakârlığı gösterdiğini belirten Güvençer: “Sanayicilerimiz bir ülkenin en önemli kademesidir. Üreten bunun yanında istihdam sağlayan sanayicilerimizi her zaman desteklemek gerekir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük’te, yatırım için her zaman hazır olduklarını yapılması planlanan yeni OSB’ler ile kentte sürekli katma değer vereceklerini söyledi. “İşin içinde olmak için değil, bize düşen en büyük vazifeye talibiz” sloganıyla hareket ettiklerini, KMTSO’da bulanan her üyenin de bu düstur ile yatırıma önem verdiğinin altını çizen Karaküçük: “Bizim amacımız Kahramanmaraş’ı uluslararası arenaya sokmak. Düzenlenen fuarlar, yapılan yatırımlar ile şehri bir marka haline getirmek için sanayicimiz, iş adamımız ve herkes ile işbirliği içindeyiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

valikmtso (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co