Unutma !

Unutma !

Unutma !

Önceki gün Mücahit Kara bey ile biraz sohbet ettik..

Konumuz CHP ve Sallamaları !

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başkan yardımcıları ortaya bir konu atıyor, Ak Parti ona cevap vermek için günlerce CHP’nin reklamını yapıyor..

Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu :” Yüzde 60 oyla geliyorum,” diyor Ak Parti gelemezsin diyor ve haftalarca bunu konuşuyor..

Kemal Kılıçdaroğlu: “ Kasaplar kapatılacak “ diyor, Ak Parti günlerce bunu konuşuyor..

Kemal Kılıçdaroğlu : Lokantalar, Berberler kapatılacak diyor, Ak Parti buna cevap yatiştiriyor..

Bir CHP’li çıkıyor TBMM de “ Ak Parti Dünyanın En Doğru işini de yapsa alkışlamayız !” diyor.. ve ilave ediyor: Bizim seçmenimiz bize bunun için oy veriyor diyor..

Aslında : bu söylenen akıl tutulması, hiç cevap verilmemesi gereken bir konu, ancak aklı tutulan bir siyasetçi böyle konuşa bilir ama Ak Parti buna cevap vermekle meşgul oluyor..

Bir CHP’li çıkıyor İçişleri Bakanı Süleyman Soylu :” 5 Şubatta 2012 de FEÖT ile görüştü ! “ diyor..  Hayır ! denmesi gereken yerde..

Bakan Süleyman Soylu: yalan belgeli olduğu için “ Sen bittin” diyor!.. bu bittin kelimesi mafyayım sen bittin kelimesi değil.. ama CHP bunu böyle yorumlayarak gündeme taşıyor, gen soru veriyor..

Bakan Soylu : o tarih de umreye gittiği için, pasaporttaki vizesi, beraber gittiği arkadaşları olduğu için net şahitleri olması sebebi ile  “ sen bu defa bittin” kelimesini kullanıyor.. çünkü bu yalandan kıvırtamayacaksın, vizem ve şahitlerimle o tarihde umrede olduğumu yüzlerce kişi biliyor diyor..

Ama CHP bu kelimeden de reklam çıkarıyor..

Sevgili okurlarım: CHP son iki yıldan beri çok güzel gündem oluşturuyor..

Biz : doğru olana doğru deriz alkışlarız..

CHP’li Engin Altay: Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bile alkışlamayız! Diyor ya.. biz doğru olanı alkışlarız..!

Sevgili okurlarım: CHP’li Engin Altay mecliste söz aldı ve partisinin nasıl ilkesiz bir siyaset güttüğünü itiraf etti. Altay, hükümet dünyanın en doğru işini yapsa bile yanında olmayacaklarını belirtti ve insanların kendilerine bunun için oy verdiğini iddia etti.

Bu bile Ak Parti için gündem oldu, konu CHP’nin reklamı oldu..

2014-15 seçimleri, Referandum, ve o günden bugüne kadar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu söylemlerine bakın !

İnternet çıktı, insanlar gazete ve kitapları saklamasa bile yazının başlığını veya konusunu yazdığın zaman hemen karşına çıkıyor..

Bugün bakıyorum: CHP ortaya bir kaya yuvarlıyor, Ak Parti ve MHP ‘e ona cevap vermek için gecesini gündüzüne katıyor..

İşi kim yapıyor ? danışmanları kim ? bilemiyorum ama adam aldığı paranın hakkını veriyor, olsun, yuvarlama – sallamada olsa aslan gibi gündemi tutuyor..

CHP adına Genel Kurul’da kürsüye grup başkanvekilleri ve Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan geldi. Tezcan konuşmasında Soylu’ya yönelik ciddi iddialarda bulundu.

FETÖ ile görüştün mü ? görüşmedin mi ? diye sordu..

Bu soru da hakaret yok, bu soruyu herkes bir birine sora bilir ? böyle bir soru olunca, Bakan Soylu o tarihde yurt dışına çıkmıştı Ama ABD değil Suudi Arabistan’a gitmişti.. görüşmedim deme yerine: “ Yalanını yakaladım sen bittin “ demesi gündemi değiştirdi..

Mesele olan süreci iyi yönetmek:

CHP’liler sallıyor, Ak Parti bunlara cevap vererek günlerini geçiriyor..

CHP’nin söylediklerinin yargılayan, gündeme taşıyan yok..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co