Ünlü stil danışmanından moda tüyoları

Ünlü stil danışmanından moda tüyoları

Ünlü stil danışmanı Yelda İpekli, önümüzde kış sezonuna damgasını vuracak rengarenk kreasyonların, bayanlara renkli bir kış geçireceklerini müjdelediğini kaydetti.

Kahramanmaraş’ta kaliteli ve hesaplı alışverişin merkezi Piazza AVM, bünyesinde barındırdığı dünya markalarının sitil danışmanlarının önerileriyle modayı takip edenler için de yol gösterici oluyor. Modanın güçlü markalarından Batik Mağazaları’nın Marka Koordinatörü ünlü stil danışmanı Yelda İpekli de kış sezonunun ipuçlarını anlatmak için çıktığı bölge mağazaları turunun Kahramanmaraş durağında, moda sevenlere tüyolar verdi.

Aksesuar zenginliği dikkat çekici

Kahramanmaraş Piazza’daki Batik Mağazası’nda, giyiminde modayı takip etmeye özen gösteren bayanlarla buluşan Yelda İpekli, 2015/2016 kış sezonunun stil ve renklerini anlattı. Bohem tarzın bu yıla imzasını atacağını kaydeden İpekli, “Bu yılın trendleri arasında desen yoğunluğu, yumuşak kumaşların zenginliği ve aksesuarların zenginliği dikkati çekiyor” dedi.

İpekli, çanta ve eşarplarla zenginleştirilen kombinlerin yer aldığı Batik koleksiyonlarının da bayanlara çok renkli bir kış geçirmeyi vaat ettiğini bildirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co