Üngüt Petrol Yenilendi

Üngüt Petrol Yenilendi

 

Üngüt Petrol Yenilendi

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bulunan Üngüt Petrol yenilenerek, yeni yüzü ile Kahramanmaraş halkına hizmet vermeye başladı.

SONY DSC

Yarım asırlık köklü geçmişe sahip olan, Çuhadar ailesinin Üngüt Petrol sahibi Sermet Çuhadar, “Eski adı ile Kahramanmaraş Kayseri karayolu üzerinde bulunuyorduk,  şehrimizin büyümesi ile bugün şehir içinde kalan petrol istasyonumuzun,   eski hali ile hoş bir görüntüsü yoktu. Ortağım Mehmet  Öget ile beraber yenileme kararı aldık.  Petrol Ofisi ile ortaklaşa Kahramanmaraş’a yakışan bir şekilde eskisini yıkarak yeniden inşa ettik. Yenilenen yüzü ile Kahramanmaraş halkına hizmet vermeye başladık. bugün hizmet vermeye başladık.

SONY DSC

SONY DSC

Yarım Asırdır Kahramanmaraş halkımıza hizmet veren Petrol Ofisi olarak yeniden müşterilerimizle buluşmanın mutluluğu içindeyiz. Halkımız bizi yarım asırdır yalnız bırakmadı. Bizlere her zaman destek verdi. Bizlere büyük teveccüh gösterdiler. Bizlerde bu büyük teveccühe layık olmak için hizmet kalitemizi sürekli artırdık. Müşterimize layık çalışmalar ve petrolümüzde yenilenme yaptık. Müşteriye hizmet bizim için en ön plandadır.  Müşterilerilerimiz kaliteli akaryakıtın yanında en iyi müşteri hizmetini de alıyor. Müşterilerimiz bizlere memnuniyetliklerini iletiyor. Bizde bu memnuniyetlikten çok mutlu oluyoruz. Daha doğrusu müşterimiz memnun olursa bizler de memnun oluyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Üngüt Petrol / Petrol Ofisi, Kahramanmaraş’ın yeni gelişen ve sürekli batıya kayan Onikişubat ilçesi sınırları içinde çok değil 15-20 yıl önce şehir dışında bir petrol olmasına rağmen bugün Kahramanmaraş’ın en güzel yerlerinden cazibe merkezinin ortasında kalması ile yenilenen yüzü ile bölge halkına güler yüzlü hizmet sunmaya devam ediyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co