Umre ziyaretini başarı ile tamamladılar..

Umre ziyaretini başarı ile tamamladılar..

Umre ziyaretini başarı ile tamamladılar..

 

MEDİNE- Kahramanmaraş’tan Güzelbulut Turizmle Sömestri tatili sebebi ile kutsal topraklara giden Kahramanmaraşlı umreciler görevlerini başarı ile yaparak ilimizi döndüler..

23 Ocak2016 Cumartesi günü Akşamı: Kahramanmaraş hava alanın dış hatlar terminalinin açılmaması sebebi ile Kahramanmaraş’tan Adana’ya otobüsle giderek , buradan Ciddeye uçan Kahramanmaraşlı Umre gurubu görevini başarı ile tamamlayarak geçtiğimiz Pazar günü ilimize döndüler..

umre (3)

Kahramanmaraş’ta kendi adına, hac ve Umre yapmaya tek yetkili firma olan Güzelbulut Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzelbulut: “ Sömestri tatili sebebi ile 10 günlük ve 15 günlük olarak iki ayrı gurupta yaptığımız umre ziyaretimiz, Adana Cidde, Mekke – Mekke Medine ve Medine – Adana  seferi ile son buldu.

Mekke tarihinde ilk defa böylesine serin bir havada terlemeden umre yapan Kahramanmaraşlı kardeşlerimiz, bol tavaf ve vefat eden yakınları için umre ziyaretleri yaptılar..

Bizler Mekke de iken Başbakanımız Ahmet Davutoğlu da umre ziyareti yaptı ve Kahramanmaraşlı umrecilerimiz birlikte tavaf yaptılar..

umre (2)

Mekke ve Medine ziyaretlerimiz, başarı ile yaparak yine Medine den Adana’ya oradan da ilimize otobüsle geldik..

Kahramanmaraş Hava Alanının dış hatlar terminalinin acilen açılmasını bekliyoruz açılması ile kutsal topraklara Kahramanmaraş’tan gidip gele bileceğiz,” dedi.

Hacı Kayıtları ve Kurralar !

2016 yılı hac kur’aları 2 Mart 2016 Çarşamba günü çekilecek.. kayıtlar ise 7 Mart 2016 günü başlayacak olup, Kahramanmaraş’ta kendi adına hac ve umre yapmaya tek yetkili şirket olarak hac için hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Güzelbulut:” Şirketimizle hac farizesini yerine getirmek isteyen kardeşlerimiz için gerekli alt yapı çalışmasını yaptık.. uzman kadromuz, hocalarımız ile Kahramanmaraş bölgemiz hacı adaylarına hizmet vermeye hazırız,” dedi.

umre (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co