Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi KSÜ’de

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi KSÜ’de

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Spor salonunda düzenlenen Yükseköğretim günleri Eğitim Fuar’ına birçok üniversite ile birlikte Ulusalararası Kıbrıs Üniversitesi de katıldı.

CİU Üniversitesi Kahramanmaraş Temsilcisi Abdülhakim Eren Kahramanmaraş’ta düzenlenen Yükseköğretim Günleri Eğitim Fuarı’na da güzel bir tanıtım oldu, dedi.

Çok sayıda öğrenci, eğitimci ve velinin katılımı gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören fuarda CİU Üniversitesi standında ziyaretçilere üniversite ile ilgili bilgiler verildi, sınava girecek öğrenciler seçecekleri meslekler konusunda sorularına yanıt buldu.

ciu

Her fakültesi ayrı bir bölüm olarak anlatılan ve ziyaretçi öğrencilerin sorularının cevaplandırıldığı CİU Üniversitesi’nin bölümleri, sosyal ve kültürel olanakları ve akademik çalışmaları hakkında detaylı bilgiler edindi. Üniversiteye ilişkin tanıtım materyalleri takdim edilen öğrenciler, üniversiteye davet edildi.

Kıbrıs – Türkiye ve Kahramanmaraş yakınlaşmasının devam edeceğini ifade eden Eren: “Dostluk köprüleri kurmak için uzun yıllardan beri yapılan çalışmalar meyvelerini vermeye başladığını söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co