“Uluslararası bir üniversite olacağız”

“Uluslararası bir üniversite olacağız”

KSÜ Rektörü Prof.Dr. Durmuş Deveci,

“Uluslararası bir üniversite olacağız”

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Durmuş Deveci,” Yabancı Üniversitelerle iş birliğine gidiyoruz, hedefimiz uluslararası bir üniversite olmaktır,” dedi.

Gazeteci- Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Halil Hınaz, AdemGemci ile önceki gün bir araya gelen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversite Rektörü Prof.Dr. Durmuş Deveci, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında güzel bir açılış yapmak için çalışıyoruz diyerek çalışmalarını anlattı.

rektör (2)

Durmuş Deveci: “ Yabancı öğrencilere önem veriyoruz, şehrimize yabancı öğrenci girmesi önemli, eğitimde uluslararası bir kalite olmamız önemli, bunun için yurt dışındaki üniversitelerle ortak proje yürütmek ve karşılıklı öğrenci değişimi, hoca değişimi ve iş birliği görüşmelerimiz devam ediyor.

2015-16 açılış töreninde şöyle güzel bir tören yapmak ve ilk dersi bir devlet büyüğüne verdirmek için görüşmelerimiz var, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine yakışan bir tören yapacağız” dedi.

Kariyer günleri!

2015-16 yılında da KSÜ de Kariyer günlerinde Sanayici iş adamımızla öğrencileri bir araya getirmeye devam ederken, bu dönem buna basın mensuplarını da eklemek istiyorum, biz istiyoruz ki KSÜ bitiren bir öğrenci sadece diploma almasın, hayata hazır olarak mezun olsun bu bağlamda Kahramanmaraşlı gazeteci dostlarımız Kariyer günlerine katılarak bizlere destek öğrencilerimize yol gösterilerse çok mutlu oluruz” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

““Uluslararası bir üniversite olacağız”” için bir cevap

  1. Saka mi bu? dedi ki:

    Valla şaka gibi. Uluslararası Üniversite olabilmenin yolu, eleştiriye açık olmaktan geçer. Sendika başkanına; “universitede isler yolunda gitmiyor ” dedigi icin, Rektöre hakaretten soruşturma açılması tam bir Karamizah ornegi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co