Ülkü ocaklarının düzenlediği konsere büyük ilgi

Ülkü ocaklarının düzenlediği konsere büyük ilgi

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu ‘’Gelenekten Geleceğe Ülküden Başka’’ adlı konser gecesi ne ülkücüler ve MHP’ liler büyük ilgi gösterdi.
Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi salonunda düzenlenen konser için salon erkenden doldu.

ülkü ocakları (3)

Konser öncesi  bir konuşma yapan Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan konserin açılış konuşmasında şunları belirtti; “Ülkü Ocakları Sınırdaki Kalelerimdir diyen Başbuğ Alparslan Türkeş’in ruhunu, can kardeşim şehit Fırat Çakıroğlu’ nun umutlarını buraya taşıdınız. Şeref verdiniz. Hoş Geldiniz, sefalar getirdiniz.

ülkü ocakları (2)
Ülkü Ocakları olarak tarihimizden aldığımız ilham ve geleceğe yönelik umutlarımızla, huzur ve güven ortamı arayan, milletimize gönülden muhabbet besleyen gençlerimizin şaşmaz adresi ve ana ocağı gibi sımsıcak yuvası olmaya devam edeceğiz. Ülkü Ocakları olarak il ve ilçeler bazında faaliyetler yürütmekteyiz.

ülkü ocakları
Gerek açtığımız kurslar , gerek yapılan sosyal aktiviteler ile gençlerimizi geleneklerine hakim yüksek şuurlu birer vatanperver olarak yetiştirmeye gayret göstermekteyiz.  Gençliğimizin her türlü kötü alışkanlıklardan uzak kalması ve sağlıklı, eğitimli bir şekilde kendini geliştirerek geleceğe odaklanması için çabalıyoruz” dedi

Kaplan konuşmasını şöyle sürdürdü; “Eğitim görmek üzere, evlerinden, ailelerinden uzakta bulunan kardeşlerimizi, bir ana şefkatiyle kucaklayan, baba merhameti ile bağrına basan ve onları Yüce Allah’ın bir emaneti olarak gören Ülkü Ocakları, her zaman milletimizin ve Türk gençliğinin hizmetindedir. Dünya durdukça, olanca kuvvetimizle çalışmaya devam edeceğiz.Cenab-ı Allah Türk milletini korusun ve yüceltsin. Hepinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.

ülkü ocakları (4)

Sağ olun, var olun.Ne mutlu Türküm diyene!’’ Dedi.
Yapılan konuşmanın  ardından sırayla sahneye çıkan Ozan Arif Atılgan, Osman Öztunç ve Ali Kınık salonu tıka basa dolduran salona sığmayan halka bambaşka bir gece yaşattı.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co