Ülkü Ocakları’ndan sosyal sorumluluk projesi

Ülkü Ocakları’ndan sosyal sorumluluk projesi

K.Maraş Ülkü Ocakları üniversiteyi kazanan öğrencilerle kayıtta ve çeşitli konularda İlgilenerek diğer sosyal sorumluluk projelerinde olduğu gibi yine üniversiteyi kazanan öğrencilerle ilgilenerek bir sosyal sorumluluk projesi örneği gösteriyor.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan stantları tek tek gezerek gelen öğrenci ve aileleri ile ilgilenip Kahramanmaraş ili ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi hakkında bilgilendirdi.

01- 05 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından kurulan stant yerleri (Otogar-Merkez kampus-Karacasu kampüsü-Avşar kampüsü)’nde karşılama ve bilgilendirme konusunda yardımcı oldular.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan Üniversiteyi kazanarak yabancı oldukları bir şehre gelen öğrenciler ülkü ocakları tarafından sunulan imkânla şehre adaptasyon sürecinde yardımcı olunduğunu dile getirdi. Ayrıca 2014-2015 eğitim öğretim yılında Kahramanmaraş sütçü imam üniversitesini kazanan öğrencileri tebrik edip başarılarının devamını diledi. Daha önceki yıllarda olduğu gibi gerek otogar ve gerek kampüs önlerinde ülkü ocakları tabelalı stantlarımızda ilimize gelen öğrenci ve ailelerini karşıladıklarını, gelen öğrencilere hem kayıt esnasında hem ulaşımda ve barınmada tüm gayretleriyle yardımcı olduklarını ve gençlerle bu tür sosyal sorumluluk projelerinde el ele, omuz omuza vererek bu tür faaliyetleri yapıldığını ve devamının geleceğini dile getirerek son olarak da üniversiteyi kazanan öğrencileri tebrik edip başarılarının devamını diledi.

stand (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co