Ülkemiz için çalışmak

Ülkemiz için çalışmak

Almanya 1. Dünya harbinden yenik çıkınca, Alman halkı 4 saat kendisi için, 4 saat çocukları için 4 saatte devleti için çalışmaya başlar..

Bugün bizde : 8 saat kendimiz için çalışıyorsak, bir 4 saatte Türkiye Cumhuriyeti Devleti için çalışarak üretmek zorundayız..

Bugün Türkiye’ye , hemen her koldan saldırı var, Türkiye ve İslam alemi ayağa kalkmasın diye.. haçlılar Türkiye saldırıyorlar..

Eskiden savaşlar düzenli ordular arasında yapılırdı !.. bugün maalesef ki bugünün savaşları terör örgütleri eli ile yapılıyor..

Kalleşçe yapılıyor..

Haince yapılıyor..

Filim sahnesinde ki şiddet olayını : Türkiye de olmuş gibi göstererek, ülkemizi kötülemek ve Türkiye Turist gitmemesi için çalışıyorlar..

Terör ve şiddetle algı operasyonu yapıyorlar..

PKK – Almanya, İtalya, Fransa, Belçika ve AB ülkeleri destekliyor, para veriyor silah veriyor.. her türlü imkanı sunuyor..

FETÖ – CİA- dolayısı ile ABD İsrail var arkasında .. sürekli destek veriyor..

Ne kadar terör örgütü varsa : Arkasında haçlılar ve Batı var !.. onlar destekliyor, İslam ülkelerinin üzerine salıyorlar..

Kimin elinde hangi silah varsa o ülkenin terör örgütü ve arkasında batı var.

Eskiden savaşlar : Ben sana savaş ilan ettim derdi.. iki devletin ordusu arasında savaş olurdu.

Bugün ise : Asker ve polisini kimse cepheye sürmüyor.. 300-500 sapığı topluyor adına da bir isim koyuyor, eline silah veriyor.. savaş açtığı ülkenin üzerine salıyor.. akli dengesi bozuk kişiler ki her türlü vahşeti yapa biliyorlar..

1984 yıllarda PKK kuran ABD ve yandaşları değimliydi..

Basın da sık sık gündeme gelirdi. İncirlikte ki çekiç güç PKK silah ve gıda yardımı götürürdü.. hatırlayın o günleri ABD helikopteri ile PKK silah bıraktıkları günü hatırlayın..

Bu gün ise AB ülkelerinin nakliye uçakları Türkiye karşı savaş açan terör örgütlerine silah para ve gıda maddesi yardımı atıyor..

Zorla kaçırdıkları veya kandırarak dağa çıkardıkları kızları seks makinası gibi kullanıyorlar nitekim örgütten kaçan bir kadın  : “10 erkeğe kadınlık yapıyordum, çok kötü muamele gördüm, “ diyerek yaşadıklarını anlatması PKK nasıl haçlı ordusu olduğunu ortaya koyuyor..

ABD ise bizim değil: Terör örgütünün yanında yer alıyor..

Bana çok garip gelmiyor: 1984 sonrası Çekiç Güç kanalı ile PKK yardım ulaştıran ABD bugün Türkiye ‘nin yanında yer alacak hali yok..

Bu işler devletler arası iş ama : Türkiye kanunu süreç sonunda Türkiye de ki ABD üstlerini kapatması gerekir..

Yıllarca bizi : Rusya ile korkutarak , ABD’nin kucağına yittiler artık bunu görmemiz gerekir..

ABD ise Türkiye hiçbir zaman dost olmadı.. en iyi dostluğu Kayseri deki uçak fabrikamızı 1947 kapatarak savaş uçaklarımızı toprağa kömdürmeleridir..(!)

Dostumuzu düşmanınızı iyi seçmemiz gerekiyor..

Suriye ile 911 km. sınırımız var, Irak ile  331 km. sınırımız var.. İran ile 454 km. sınırımız var tüm bunları üst üste koyduğumuz zaman ise bize en büyük tehdit, Suriye ve Irak sınırımızdan geliyor.. Sınıra duvar çekiyoruz ama nereye kadar ?

Ülkemiz : Terör örgütlerinin ve bize dost görünen, ancak birer sırtlan olan batı ülkelerinin beslediği terör örgütlerinin saldırısına maruz kalıyoruz..

Sayın Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, “ Türkiye karşı kullandıkları terör örgütlerinin arkasında kim var hepsini biliyoruz..

Hangi ülke hangi silahı veriyor bunu da biliyoruz..

Ama teröre destek veren ülkelere şunu söylüyorum: Bir gün bu beslediğiniz terör örgütleri sizi vuracaktır..” diyor ve uyarıyor ama onlar acı yaşamadan anlamazlar..

Senin teröristlerin iyi , benim ki kötü diye bir kavram yoktur, Terörün hepsi kötüdür.. gelin bu terörü beslemeden vaz geçin ,” diyor ama haçlılar Türkiye saldırmaya davam ediyor..

Son 4 aydan beri PKK’lıların öldürülmesi ile ele geçen o silahlar bugün bir çok devletin ordusunda bile yok.. hatta bazı silahlar bizim ordumuzda da yok..

Nereden geldiği belli üretim yeri belli, seri numarası belli kim kimi kandırıyor.. Bu kadar silah ve bu kadar mühimmat kendiliğinden mi geliyor..?

O halde Türk milleti olarak şunu görelim: Türkiye haçlı savaşının içinde..

İslam alemine lider ülke Türkiye istemiyorlar..

Cumhurbaşkanının söylediği gibi : “ Kalkınmış bir Türkiye istemiyorlar” o halde bize düşen ülkemiz için çalışmak..

8 saat kendimiz için 4 saatte ülkemiz için çalışmak zorundayız..

Bu bir haçlı savaşıdır.. uyanın

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co