Uçak yolcuları : Erkoç başkana teşekkür

Uçak yolcuları : Erkoç başkana teşekkür

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığının hava alanı servisi büyük ilgi görüyor..

Uçak yolcuları : Erkoç başkana teşekkür

 

A.BETÜL DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından havaalanına gidecek veya havaalanından dönecek vatandaşlar için sunduğu Özel Havaalanı Otobüsü yoğun ilgi görüyor.

Sabah akşam İstanbul Atatürk ve Hafta da 4 gün ise Sabiha Gökçen ile Ankara seferlerinin yapıldığı Kahramanmaraş Hava Alanı ulaşım sorunun Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımızın Fatih Mehmet Erkoç’u talimatı ile çözüldü.

Otobüsün üzerine uçak resmi giydirilerek hava alanı otobüsü olduğunun iyi anlaşılması sağlanması ise başkana ayrı bir teşekkür getirdi..

hava-1

Kahramanmaraşlılar tarafından yoğun ilgi gören uygulamada vatandaşlar, Kahramanmaraş Havaalanına gidecek olan vatandaşlar uçak kalkış saatinden en az 4 saat öncesinde 0534 593 90 99 no’lu telefonu arayarak bilgi vermeleri halinde, evlerine en yakın noktadan alınarak havalimanına götürülüyor, uçak yolculuğu biten vatandaşlar ise havaalanından alınıp ev, otel veya gitmek istedikleri yerlere belediye otobüsleri ile taşınıyor.

Özel teksi gibi hizmet veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin otobüsü uçak yolcuları için ayrı bir keyfi veren hadise oldu.

ULAŞIMDA YENİLİKLER DEVAM EDECEK

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,  “Ulaşımda hava taşımacılığını kullanan vatandaşlarımızın zamanında ve güvenli olarak havaalanlarına ulaştırılması ve havaalanından konaklayacakları yerlere ulaştırılmaları için vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi olarak özel otobüs seferleri başlattık. Vatandaşlarımızın havayolu yolculuğunun konforu havaalanına giderken başlayacak ve uçaktan indikten sonrada sürecek. Hemşerilerimizin hızlı, güvenilir ve rahat yolculuk yapabilmeleri için hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

SİVİL 5 TL, ÖĞRENCİ 3.5 TL

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan özel havaalanı otobüs servis bedelinin sadece sivillere 5 TL, öğrencilere ise 3.5 TL ile ücretlendirildiği belirtildi.

Diğer şehirlerimizde ise hava alanı ile şehir arasında hizmet veren Havataş, Havabüs , Havaş gibi otobüs hizmetlerinin 9-15 TL arasında olması karşısında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin verdiği hizmet ve kalitesi bakımından çok daha ucu ve güvenilir olması sebebi ile Başkan Erkoç’a vatandaşlar teşekkür ediyor..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co