uçak seferleri 29 Mart Pazar günü başlıyor

uçak seferleri 29 Mart Pazar günü başlıyor

Uçak Seferleri 29 Mart’ta başlıyor

 

KAHRAMANMARAŞ/ THY Kahramanmaraş – İstanbul seferini günlük ikiye çıkararak ilk seferini ise önümüzdeki Pazar günü 29 Mart 2015  de  Sabah saat 06 15 de İstanbul dan Kahramanmaraş’a yaparak başlatıyor.

Türk Hava Yolları ile Kahramanmaraş’tan İstanbul’a oradan yurt dışına gitmenin artık çok kolay olduğunu haftanın her günü : İstanbul – Kahramanmaraş   06 15

İstanbul – Kahramanmaraş 20 30

Kahramanmaraş’tan İstanbul sabah saat 08 30

Kahramanmaraş’tan İstanbul akşam 22 55 de olduğunu ifade eden Güzelbulut Turizm yönetim kurulu başkanı Mehmet Güzelbulut: “THY bu seferi çok güzel bir sefer buna destek olmamız gerek, bilet satışları zayıf oysa görüyorum, Gaziantep ve Adana dan uçak bileti alanlar var, kendi ilimizdeki uçak seferine sahip çıkmamız gerekiyor, biraz destek,” dedi.

Kahramanmaraş uçağının : dünyanın bir çok yerine giden uçak’a bağlantı verdiğini, Almanya dan binen bir kişinin İstanbul Aktarmalı Kahramanmaraş’a geldiği gibi, Kahramanmaraş’tan çantalarını gideceği yabancı ülke bağajına veren bir kişininde gitti ülkede çantalarını aldığını çok güzel bağlantı verdiğini ifade eden Güzelbulut: “ Belki İstanbul’a bir akraba ziyareti olur, belki Sirkecide bir balık ekmek yemek olur, veya iş için gidile bilir ama sabah İstanbul’a giderek akşam geri dönüş yapılarak THY yollarına destek olunmalıdır,” dedi.

Kahramanmaraş Ankara hafta da 4 gün, Pegasus İstanbul Sabiha Gökçen’e haftada üç gün seferinin devam ettiğini, Ancak Sabiha Gökçen’e de Pegasus günlük sefer yapması gerektiğini altını çizen Güzelbulut: “ Ankara Kahramanmaraş İzmir seferleri konmalı , Ankara günlük olmalı Kahramanmaraş’ta potansiyel var ancak, doluluk oranın oturması zaman alacak, biraz destek olmamız gerekiyor..

Sivil toplum kuruluşları, Belediyelerimiz THY uçuşlarına bir iki ay süre ile destek verilerse yerine oturur.. bu konuda herkesin desteğini bekliyoruz,” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co