Üç gün döner 1 TL

Üç gün döner 1 TL

Dürümcübaşı Kahramanmaraş şubesi açıldı

Üç gün döner 1 TL

 

DULKADİROĞLU/ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesinde açılışı yapılan Dönercibaşı yönetim kurulu başkanı Murat Özbilir: “Kahramanmaraş’a açılışa özel üç gün süre ile döneri 1 TL den vereceğiz” dedi.

İzmir Kemaraltında uzun yıllardan beri döner ve yemek sektöründe faaliyet gösteren, Manisa da Döner Fabrikası kuran Kahramanmaraşlı iş adamı Murat Özbilir, memleketi Kahramanmaraş’ta tescilli markasının şubesini açtı.

Dürümcübaşı Kahramanmaraş şubesi Yeni Hükümet Caddesi Hisarhan Apartmanı altında bugün saat 13.30’da yoğun katılımla açıldı.

Dürümcübaşı Kahramanmaraş şubesi açılışa özel 3 gün boyunca tavuk dürüm 1 Tl’den satışa sunuldu. Açılışla birlikte müşteriler yoğun bir katılım sağladı.

Dürümcübaşı Dönerlerinin yönetim kurulu başkanı Murat Özbilir açılıştan sonra yaptığı açıklamada; “Gençlerin rehaveti genellikle bu sunumlarda oluyor. Tavuk dürümün bilindiği dışında bir lezzetle yapıyoruz. Özellikle tavuk kokusu gelmeden marina edilerek değişik ekmeklerle hamburger ekmeği hamburger benzeri ve kendimizin yaptığı ekmeklerle satışa sunuyoruz. Sıradan bir tavuk dürümün ezberinin dışında hem sunumuyla hem etiyle hemde mekanın konseptiyle kahramanmaraşımıza hayırlı olsun diyorum. Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz bunlara ve bunlardan daha güzel hizmetleri layıktır diye düşünüyorum.

Sıradan tavuklar dışında olduğunu ve içine deri atılmadığını söyleyen Özbilir, “Sebzeli, kaşarlı dürüm var. Aynı zamanda dürümlerin içinde daha çok but var.Genellikle göğüsle içine deri katılarak yapılır. Biz içine ekstra deri kullanmıyoruz, but kullanıyoruz ve göğüs kullanıyoruz. İlave derilerle sulandırmadan sadece but ve çok az da göğüs kullanıyoruz ve bu yüzden dürümlerimiz çok lezzetli oluyor. Müşterilerimizin dürümlerine deri eklemeden but ve göğüs ile lezzetli bir dürüm yapıyoruz. Tüm Kahramanmaraş halkımızı Dürümcübaşı’ya beklerim” dedi.

Şubeler açmaya devam edeceğiz

İzmir de Marka olarak başladığımız Dörümcübaşı konseplerinin açılışı ve ülke genelinde bayiliklerini vermeye devam edeceğiz, memleketim Kahramanmaraş olduğu için bölge de ilk şubemizi buraya açtık, hayırlı olsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co