TURYAP 2. Şubesini Tekerek yolunda açtı        

TURYAP 2. Şubesini Tekerek yolunda açtı        

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz yıl ilk şubesini açan TURYAP 2. Şubesini ise tekerek yolu üzerinde açtı.

Bugün Türkiye’nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, olduğunu ifade eden Şube Müdürü İsmail Orçan: “Kahramanmaraş’a yakışan, çağdaş ve modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce Emlak’ın el değiştirmesine aracılık etmekte üzere Kahramanmaraş’ta ikinci şubeyi açmış bulunuyoruz.

Suha Erler Lisesi Karşısında, köşe başına açmış olduğumuz ofisimiz 4 katlı olarak düzenlendi. Üst katta müdür odası sekretarya, giriş Müşteri temsilcileri, 1. Bodurum kat sosyal tesisler, 2. Bodurum depo ve arşiv olarak düzenlenen Kahramanmaraş’ın 2. TURYAP Şubesi olma özelliğini taşıyor.

İsmail Orçan: insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.

TURYAP bu bağlamda, Kahramanmaraş inşaat sektörün ede her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır.

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir.

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.

SONY DSC

Markalı emlakçılık

Orçan : “Markalı emlakçılık’ın güven duygusunun öne çıktığı, emlakçının kişisel taahütlerinin yerini “kamuoyunda tanınan ve bilinen olma” avantajının aldığı bir popülariteye kavuşmasında TURYAP’ın payı büyüktür. Emlak sektörünün ilk franchise veren kuruluşu olan TURYAP’ta, girişimciye işin başlangıcında gerekli mesleki eğitim verilmektedir.

Türkiye’nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan TURYAP yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının emlak sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir.

Avrupa ve Amerika’da açılan TURYAP ofisleri, bir Türk markasının yurt dışında da tanınarak, talep görmesi anlamında gurur vericidir, Kahramanmaraş’ımızı hayırlı olsun, önümüzdeki günlerde güzel bir açılışla dostlarla bir araya geleceğiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co