Turna; “Anneler dinlensin, çocuklar eğlensin”

Turna; “Anneler dinlensin, çocuklar eğlensin”

Masal Oyun ve Parti evi açıldı

Turna; “Anneler dinlensin, çocuklar eğlensin”

 

Masal Oyun ve Parti Evi, Mimar Sinan Mahallesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi üstü Zirve Apartmanı altında hizmete açıldı. İşletme sahibi Şafak Sultan Turna, “Çocuklarımızın eğlenebileceği, annelerin işlerini halledip gelebileceği Masal Oyun ve Parti Evi’ni hizmete açtık. Anneler dinlensin, çocuklar eğlensin” dedi.

Masal Oyun ve Parti Evi (1)

Kahramanmaraş’ta çalışan annelerin ve işlerini halletmek isteyenlerin uğrak mekanı olacak Masal Oyun ve Parti Evi hizmete açıldı. Masal Oyun ve Parti Evi’ne, sabah 8’den akşam 22’ye kadar annelerin çocuklarını emanet edebileceği bir yer olduğunu söyleyen işletme sahibi Şafak Sultan Turna, “Çalışan annelerin işleri zor duruma giriyor, şimdi arkada olduğu gibi benim çocuğum da bana çok bağımlı. Çalışan anne olduğum için hep bir yerlere gidecek, hep terk edecek bir yerlere bırakacak korkusundan dolayı çocuğumla beraber ne iş yapabilirim. Çocuğum yanımda nasıl olur, onların psikolojik gelişmelerine nasıl faydalı olabilirim diye Masal Oyun ve Parti evi’ni açtım. Masal oyun ve parti evi de Kahramanmaraş’ta ilk, hiç kimsede olmayanı başarıyoruz” dedi.

Masal Oyun ve Parti Evi (2)

“ANNELERİN DİNLENEBİLECEĞİ, ÇOCUKLARIN EĞLENEBİLECEĞİ BİR MEKAN”

Masal Oyun ve Parti Evi’nde verdiği hizmetleri aktaran Turna; “Doğum günü partisinden, çocuklarımızın diş buğdayı partilerine, saatlik oyun alanlarımızdan saatlik bakımlarımız var, anne gönül rahatlığıyla bize bırakabilir çocuklarını, biz bir iki saat yardımcı olabiliriz, anne işlerini hallettikten sonra güvende olan çocuğunu gelip bizden alabilir. Atölyelerimiz var, anne çocuk, baba çocuk atölyelerimiz olacak. Bunların içinde heykel, seramik atölyesinden tutunda, kukla yapımından kukla tiyatrosuna kadar geniş bir yelpazesi var. Atölyelerimize, çocuklarımız tek olarak atölye programı yapabilirler, çocuklar burada eğlenirken anneler kendilerine zaman ayırabilirler. Burada annelerin de vakit geçirebilmesi için kafeteryamız var. Anneler burada dinlenirken, çocuklarımız da eğlensin istiyoruz” dedi.

Masal Oyun ve Parti Evi (4)

 

Masal Oyun ve Parti Evi (5)

 

Masal Oyun ve Parti Evi (6)

 

Masal Oyun ve Parti Evi (7)

 

Masal Oyun ve Parti Evi (8)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co