Türkoğlu’nda sağlıklı yaşam yürüyüşü yapıldı

Türkoğlu’nda sağlıklı yaşam yürüyüşü yapıldı

Türkoğlu Belediyesi, Kahramanmaraş Halk Sağlığı Müdürlüğü Türkoğlu Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği ile “Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü” gerçekleştirildi.

Türkoğlu Belediyesi hizmet binası önünden başlayarak düzenlenen yürüyüşe vatandaşlar İle öğrencilerde yoğun ilgi gösterdi.

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü sonrasında Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş “Bizler günlük yaşantımızda hareket ederek, yediğimize içtiğimize dikkat ederek, Sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenme, düzenli fiziksel aktiviteler ile bir yaşam biçimi haline getirilmelidir. Sağlıklı bir yaşam için her gün düzenli fiziksel aktivite yapılmalıdır. Tüm halkımızın sağlıklı yaşam için, bir gün değil her gün hareket etmeleri gerektiğini belirtiyor ve herkese sağlıklı günler diliyorum. Yürüyüşe katılan herkese çok teşekkür ediyorum “dedi.

İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Yener ise yaptığı açıklamasında; “Kahramanmaraş Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak sağlıklı yaşam yürüyüşlerimizden bir tanesini gerçekleştirdik. Türkoğlu’ndayız, organizasyon çok güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık, Türkoğlu Belediyemize ve Milli Eğitim Müdürümüze de teşekkür ediyorum.

Etkinlik; çeşitli yarışmaların yanı sıra, sağlıklı yaşam balonlarının uçurulmasıyla son

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co