Türkoğlu’nda parkesiz yol kalmayacak

Türkoğlu’nda parkesiz yol kalmayacak

Türkoğlu Belediyemiz tarafından mahallelerimizde kilit parke çalışmalarımız 7 ekip tarafından programlı şekilde devam ediyor.

İlçe merkezinde ve tüm mahalleler olamak üzere birçok yollarda sona gelinen kilit parke çalışmaları, şimdi ise yarım kalan mahallelerde planlı ve programlı şekilde tamamlanıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş;  Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları şuan itibariyle Türkoğlu merkezde iki ekibimiz olmak üzere, Kılılı, Uzunsöğüt, Yenipınar, Küçükimalı ve Şekeroba mahallelerimizde devam ediyor.

İlçemizi modern bir görünüme kavuşturmak için ellimizden gelen her türlü fedakârlığı yapıyoruz ve yapacağız. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için kilit parke döşeme çalışmalarımız planlı ve programlı şekilde sürdürülecektir. Türkoğlulu vatandaşlarımız yazın tozdan, kışın çamurdan kurtulacak ve bu yıl içerisinde bitmiş olacak.

Çalışmalarımız tüm yollarımız tamamlanana kadar devam edecek olup, tüm mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim, diyerek konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co