Türkoğlu’na üç adet yeni park yapıldı

Türkoğlu’na üç adet yeni park yapıldı

  Marka projeleriyle ilçeye nefes aldıran Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 3 adet daha yeni park kazandırdı.

  Türkoğlu Belediyesi, ilçenin dört bir yanında daha yaşanılabilir bir ilçe olması adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

  Bunun yanında sosyal yaşam alanlarını oluşturmak amacıyla yapılan Kılılı Mahallesine Şehit Polis Kadir Alcıoğlu parkı, Gaziosmanpaşa Mahallesine eski mezbahanın yerine, ve Türkoğlu Asri mezarlık karşısına yeni 3 adet parkın çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

   Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Mahallelerin daha yeşil, vatandaşlarımızın daha mutlu olduğu bir ilçe hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için, her projemizde aynı heyecan ve özveriyle çalışıyoruz. Çevre duyarlılığı ve hassasiyetiyle projelerimiz, Türkoğlu’na yeni bir çehre kazandırıyor. Rekor sürede tamamladığımız parklarımızla ve diğer alanda yaptığımız çalışmalarımızla Türkoğlu’nda yaşanan bu değişimler kısa sürede hissedilmektedir.

  Kılılı Mahallemizdeki atıl halde bulunan Şehit Polis Kadir Alcıoğlu parkını baştan başa yeniledik. Bunun yanı sıra Gaziosmanpaşa Mahallemizdeki eski mezbahanın yerine ve Türkoğlu Asri mezarlık karşısına yeni park çalışmalarımız tamamlanmak üzere en kısa zamanda halkımızın hizmetine sunacağız. Modern ve estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra İlçemize yapmış olduğumuz parklarda modern süs havuzları, oturma grupları ve estetik aydınlatma sistemleri yer almakta. Parkların içerisine kurulan otomatik sulama sistemleri, yeşil alanları düzenli olarak sularken, oyun grupları ile çocuklar keyifli vakit geçiriyorlar. Ayrıca parkların içerisinde spor sahaları ile vatandaşların rahat spor yapabilecekleri alanlar da mevcuttur.

  Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co