Türkoğlu’na Agua parklı yüzme havuzu

Türkoğlu’na Agua parklı yüzme havuzu

Türkoğlu’na Agua parklı yüzme havuzu

 

TÜRKOĞLU / Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçe Belediye Başkanı Osman Okumuş, yapımı tamamlanma aşamasına gelen yarı olimpik aqua park yüzme havuzu inşaatını inceleyerek , çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Türkoğlu Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen yarı olimpik aqua park yüzme havuzu inşaatında çalışmalar sona geliyor.  İlçede gençlere yönelik en güzel yatırımlardan biri olduğunu belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Aqua parklı yüzme havuzunun sona yaklaşıldığını ifade ederek “Türkoğlu Belediyesi olarak söz verdiklerimizi sırasıyla yerine geçiriyoruz. Bugün birkaç gün sonra açılışını yapacağımız yüzme havuzu aqua park inşaatını gezdik.

“BAYRAMDA ÜCRETSİZ”

sona gelindiğini belirten Başkan ‘Okumuş’ sözlerine ; Pazartesi günü hizmete açacağız. Salı gününde Bayram olduğundan dolayı dokuz gün boyunca bayram da vatandaşlarımız buradan ücretsiz olarak faydalanacaklar. Çocuklarımıza, gençlerimize bir nevi karne hediyesi olarak dokuz gün boyunca, buradaki imkanlardan faydalanacak. Türkoğlu Belediyesi olarak yaptığımız projelere ilaveten bu bölgede olmayan bu yüzme spor dallarında yerine getirdiğimiz takdirde Türkoğlu halkı için güzel bir ihtiyaçtı. Bunun için Türkoğlu’ndaki vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun, diyerek konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co