Türkoğlu Demokrasi ve Şehitler Mitingine katıldılar

Türkoğlu Demokrasi ve Şehitler Mitingine katıldılar

Kahramanmaraş’ta düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingine 2 bine yakın kişi, 500 araçlık konvoy ile katıldı.

15 Temmuz Darbe girişimi sonrası meydanlara inen binlerce vatandaş Kahramanmaraş’ta nöbetlerin taçlandırıldığı Demokrasi ve Şehitler Mitingine iki bine yakın vatandaş ve 500 araçlık konvoy ile katıldı.

Türkoğlu’nda 24 günden bu yana aralıksız devam eden ve her akşam yüzlerce kişinin katıldığı demokrasi nöbetleri, Demokrasi ve Şehitler mitingi ile devam etti. Tüm Türkiye’de illerde eş zamanlı yapılan mitinglere milyonlarca insan katılırken Kahramanmaraş’ta yapılan mitinge de binlerce vatandaş katıldı.

Türkoğlu’nda her kesimden 2 bine yakın vatandaş kent meydanında toplandı ve Kırsal Mahallelerde olmak üzere Kahramanmaraş’a hareket etti. Türkoğlu Belediyesi organizesi ile İlçe çıkışı ve Kahramanmaraş yolu üzerinde konvoy oluşturulurken yüzlerce araç şehre taşındı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş miting sonrası açıklama yaparak; “Bugün Milletimize, Bayrağımıza, Vatanımıza ve Devletimize sahip çıkarak birlik ve beraberliğimizi Tüm Türkiye’de olduğu gibi yedi düvele duyurduk. İlçemizden bu tarihi güne şahitlik eden yaklaşık 2 bin vatandaşımıza ve Demokrasi nöbetlerimize katılım sağlayıp yoğun ilgi gösteren başta İlçe Kaymakamım Serdar Kartal’a, ilçe Garnizon Komutanım Çağatay Anıl Yazıcı’ya, daire amirlerine, STK yetkililerine ve partili partisiz tüm vatandaşlara göstermiş oldukları birlik, beraberlik için teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co