Türkoğlu Belediyesi’nden meclis üyeleri ve ailelerine iftar

Türkoğlu Belediyesi’nden meclis üyeleri ve ailelerine iftar

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ramazan ayı münasebetiyle, Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayı ve Düğün salonunda belediye meclis üyeleri ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayında düzenlenen iftar yemeğine Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri eşleriyle birlikte katıldılar.

Belediye Meclis Üyelerinin iftar programında konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Türkoğlu’muzun inşasında bir ekip ruhu içerisinde çalıştığımız Değerli meclis üyelerimizle bir araya geldik. Buradaki başarı hepimizin başarısı. Amacımız önümüzdeki 2 yıllık süreç içerisinde Türkoğlu’muz için gece, gündüz çalışarak yarım projelerimizi 2019’a kadar bitirip, alnımızın akıyla bu beş yıllık süreci sizlerle beraber tamamlamak.

Ben belediye başkanı olarak sizlerden gayet memnunum, belki de belediyecilik tarihinde övünmek gibi olmasın belediye başkanı ve meclis üyeleriyle güzel bir ekip oluşturan bir dönemi yaşadık. İnşallah bundan sonrada ne yapabiliriz, onun gayreti içerisinde oluruz. Yılmadan, usanmadan, yeni projelerle üretime devam ederek hizmetlerimizde sınır tanımayacağız.

Türkoğlu iftar (2)

Türkoğlu değişim içerisinde bu kendiliğinden olan bir şey değil diyerek konuşmasına devam eden Başkan Okumuş; Müteahhitlerimizin buraya çağrılmasında Türkoğlu’muzun hep beraber yaptığımız reklamları sayesinde ayrıca nüfus itibari ile en hızlı gelişen birinci ilçe.

Bizde sizlerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Hakkımız geçtiyse helal edin. Fikirleriniz bizim için önemlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co