Türkiye’in başı sağolsun

Anasayfa Genel 16 Mayıs 2014
Türkiye’in başı sağolsun

TİRYAKİOĞLU,”ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

GAZİANTEP/ Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden kömür işçileri için başsağlığı mesajı yayımladı.

En son 282 kişiye ulaşan büyük acımızla ilgili mesajında şunlara yer verdi..

Tiryakioğlu, mesajında müessif kazadan duyduğu derin üzüntüyü dile getirerek,”Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de madencilik tarihinin en acı ve en kara günlerinden birinin yaşandığını belirten Tiryakioğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi:“ Soma’da bir maden ocağında meydana gelen yangın sonrası çok sayıda maden işçisi kardeşimizin hayatını kaybettiğini ve yine çok sayıda maden işçisinin de ocak içerisinde mahsur kaldıklarını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ülkemizi yasa boğan bu faciada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı olarak kurtarılan işçilerimize de geçmiş olsun dileklerimisunuyorum. Ayrıca kurtarma çalışmalarının sevindirici haberlerle tamamlanmasını ve madende mahsur kalan vatandaşlarımızın da ailelerine sağ salim kavuşmalarınıcan-ı gönülden temenni ediyorum. Tüm Türkiye’yi derinden yaralayan bu ve buna benzer diğer kazaların bir daha hiçyaşanmaması dileğiyle ülkemizin başı sağ olsun.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co