“Türkiye’de en zor ehliyet verilen iller arasında Maraş’ta var !”

“Türkiye’de en zor ehliyet verilen iller arasında Maraş’ta var !”

Kahramanmaraş Sürücü Kursları Derneği Başkanı Seyfi Moroğlu, açıklama yaptı..

“Türkiye’de en zor ehliyet verilen iller arasında Maraş’ta var !”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Sürücü Kursları Derneği Başkanı Seyfi Moroğlu “Türkiye de en sıkı ehliyet verilen iller  arasında Kahramanmaraş’ın da  olduğunu söyledi.

Önceki gün gazetemize bir açıklama yapan Seyfi Morğulu, bana ait olmayan sözlerin bana ait gibi anlaşıldığını belirterek  ben şunları söyledim dedi.

Moroğlu: “Türkiye de en sıkı ehliyet verilen iller  arasında Kahramanmaraş’ın da  olduğunu belirterek, bizim elimizden bir şey gelmiyor, durumu milli eğitim müdürüne,  Ak parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan’a  vekillere bildirdik,  Kahramanmaraş’ta direksiyon sınavına giren öğretmenler çok fazla sıkıyorlar , “ dedim buraya kadar bana aittir.

Seyfi Moroğlu: “ Gazetenin daha önce yaptığı haberi sanki tamamını ben söylemişim gibi anlaşılmış oysa benim söylediğimin hepsi bu.. Kahramanmaraş’ta ehliyet sınavında çok fazla sıkıyorlar , biz bundan baştan beri şikayetçi olduğumuzu ilgilere bildirmiştik” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co