Türkiye de Kansız Darbe Planı

Türkiye de Kansız Darbe Planı

Dün akşam İbrahim Gülsu hocamla “ Örümcek ağı” diye 1994 yılı baskılı bir kitap okuduk, aslın da bu kitabı herkesin okuması ve herkesin dinlemesi gerektiğine kanat getirdik..

İsraiil-İngiltere ve ABD Türkiye üzerinde oyunları olduğu, her dönem için A planı , B Planı C planı gibi planlar hazırladığı , bir örümcek ağı ile Türkiye’nin üzerinin örüldüğünü 1974 de ABD Büyük elçisinin Fetullah Gülen ile İzmir görüşmeleri ve daha sonra Osto görüşmelerinden söz ederek, bugünün projesinin nasıl hazırlandığını dile getiriyor..

Kitap’ın baskı tarihi ile bugün arasında çok uzun bir zaman var ve o gün bu kitabı okuyan ben bile olsam bir şey anlayamazdım, her halde o günlerde bir şey anlayan olmamıştır..

Acizane ses montaj işinde bir süre çalıştım: Bir insanın şöyle 10 dakikalık havadan sudan konuşmasını alın, o kişiye kendi orijinal sesi ile söyletemeyeceğiniz hiçbir söz yoktur..

Her şeyi söyletmek mümkün, bugünkü teknoloji ile : İstifa ettirin, ülkeyi sattırın, rüşvet isteyin, verin deyin, aklınıza ne gelirse onu söyletmeniz mümkün, hem de çok zor değil çok kolay yani işin tekniğini kapan bir çocuk bile montajı yapar..

Yani Bilgisayara indireceğiniz bir programla, başbakanın bir miting konuşmasını alın her türlü sözü söylete bilirsiniz, bu çok basit bir iş, onun için internet ortamındaki ses kayıtlarına itibar etmeyin..

Ses kayıtı kimin olursa olsun itibar etmeyin..

Seçime doğru bunun benzeri ses kayıtları çok duyacaksınız çok göreceksiniz, eğer bilgisayar az kullanmayı biliyorsanız, ses montaj programı ile neler yapa bileceğinizi çok basit göre bilirsiniz..

Türkiye de vatan sever insanlarımız olduğu gibi , ülke karışsın , bölünsün , parçalansın yok olsun düşüncesinde olanlarda var aman dikkat bu seslere inanmayın !..

Geri dönüyorum o kitap’a : Bugünleri çok iyi anlatmış A Planı bu ise B planı ne ? C Planı ne mesele burada.. Kitabın tamamını okuyamadık, 500 sayfalık bir kitap ama sanıyorum bundan sonraki planları da bu kitabın içinde bulmak mümkün olacaktır..

35 yıl önce İran Devrimi yapan Humeyni: Önce Irak, Suriye, İtalya, Fransa , Almanya ve ABD icazeti ile İran’a dönerek şahın ölmesi ile devrim yapıp iktidarı ele geçirdiği gibi ülkenin dinamiklerini bozdu, öncelikle dini yapısını bozdu, ortaya ne Müslüman, ne gayri Müslim ne olduğu belli olmayan Mezhepsiz bir toplum çıkardı..

Bu A Planı : Yani ABD ve İsrail’in İran için A planı ve humeyinin uzun yıllar desteklenmesi, İslam dinini İslam kavramı gösteren bir örgütle – Cemaatle yok etme takdiğidir.. ve de başarılı oldu..

Farisi dili ve Şafi ve Hanefi olan mezhepleri ile  İran da ne din kaldı, ne dil kaldı..

Hatırlayın unutmuş olamazsınız: Humeyinin mezhepsiz ve kaçışını sonra , bir milli Kahraman gibi İran’a dönüşünü ve İran’ı İran yapan o dinamiklerini bir bir yok edişini..

Aynı oyun: Bizim için planlanan ve A Planı

Türkiye de İslamı İslamla örterek: Hanefi, Şafi, Maliki ve Hambeli dört hak mezhebi ortadan kaldırmak, İslam dinin üzerine, sözde İslam perdesi örterek, Türkiye dinamiklerini yıkmak için yapılan bir plan..

Toplum mühendisleri bu işi iyi planladılar.. ancak Kansız Devrim Erken Patladı, bunun sonucu artık milletimiz gerçekleri görmeye başladı..

Kahramanmaraş’ta bir söylem 40 iş adamını, bir söylem 50 iş adamını, Asya ve Orta doğu gezilerinde otellerde yabancı kadınlarla yatak görüntülerinin elde olduğu, bunu sonucu insanları inek gibi sağdıkları , söylemleri yaygın olarak halk arasında dolaşmaya başladı..

Osmanlı Geri Dönüyor: sözünün gazete manşetlerine taşınması üzerine alal acele yapılan rezil dizi Muhteşem Rezalet ki : Osmanlı kötüleme ve tarihi saptırma planının bir parçası..

Türkler bölgede lider ülke olur, halifeliği geri alırsa, İslam Ümmetinin etrafında toplarsa tehlike olur, diye Gezi Parkı eylemleri, 17 Aralık operasyonları ve sonrasında ortaya atılan ses kasetleri vs. taaaaa 1974 yılların planı..Toplum mühendisliği eseri..

Kansız Darbe Planı

Bir anlamda erken patlaması ile tutmadı, ama ABD ve İsrail var gücü ile A Planı üzerinde yenilik yaparak devam ediyor, B planına geçmediler.. burada bizim uyanık olmamız gerekiyor.. Millet olarak uyanmamız gerekiyor..

Türkiye özgür olmalı, Osmanlı olmalı, ABD ‘den yönetilecek kadar güçsüz bir devlet değildir. Kendi uçağını, kendi füzesini, yapmalıdır.. Bugün Kendi uydusunu yaptığı gibi..

Türkiye sahip çıkın

Ne istiyorlar: 3. Köprüyü yapmayın, hava alanı projisini iptal edin, Kanal İstanbul unutun, Nükleer santralı unutun, Çin’le ortak füze fabrikası kurmayın.. Masum istekler.. Türkiye farika gibi geri kalmış bir ülke olsun istiyorlar.. Karar sızın gerimi kalalım ?

İyi günler..
20 Şubat 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co