TÜRKİYE BU SAVAŞI KAZANACAK

TÜRKİYE BU SAVAŞI KAZANACAK

Türkiye son yıllarda adeta bir kurtuluş savaşı mücadelesi veriyor.

Bu kutlu mücadelenin galibi Türkiye olacak. Bu zafer er geç tahakkuk edecek. Bu mücadeleden kimse ümitsizliğe kapılmasın. Bizi ümitsizlik girdabına çekmek isteyenlere fırsat vermeyelim. Millet ve devlet bütünleşmesini görenler ümitsizliğe kapılacak, hayalleri sönecek, sonunda pes edeceklerdir.

Türkiye üzerinde her oyunu oynadılar ve oynamaya devam edeceklerdir. Mit müsteşarı Hakan Fidan’ın ifadeye çağrılması ile başlayan oyunlar 15 Temmuz darbe girişimine kadar devam etmedi mi? Hatırlayalım! 17-25 Aralık bir darbe girişimi adımı değil miydi? PKK ile HDP’nin birlikte hareket ederek Kobani kalkışması Türkiye üzerine oynanan oyunun bir sahnesi değil miydi? HDP’li Belediye Başkanlarının desteği ile PKK’nın özerklik ilan etme gayretlerinin bir adımı olan şehirlerde çukurlar kazılarak, halkın özgürlüğünü kısıtlayarak, korku vererek her türlü Türkiye’yi zayıf düşürmek istemediler mi? Ne oldu? Başarılı oldular mı? Olamadılar, olamayacaklardır.

PKK’nın YPG ve PYD’ nin her harekâtına göz yuman ABD sözde bizim müttefikimiz, dost olarak gözüken batılı ülkeler terör örgütlerine desteklerini sürdürüyorlar.

Türkiye’yi çeşitli kollardan muhasara altına almak istiyorlar. Terörle bizi çökertmek istediler başaramadılar. 15 Temmuz darbe girişimi ile kesin başardık dedikleri anda milletin ayağa kalkmasını düşünmediler, aziz milleti hor gördüler, evinde oturur korkutan çıkamaz sandılar soylu milletin yüreğindeki Vatan Bayrak aşkını düşünemediler ve o aşk ayağa kalktı. Hiç şüphe yok ki; o aşkı alevlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderlik ruhuyla milleti meydanlara davet etmesidir.

Almanya ve ABD FETÖ terör örgütü üyelerini bağrına basıyor açıkça davet ediyorlar. 15 Temmuz darbe girişiminin en büyük destekçileri bunlardır.

Her türlü kirli oyunlar deneniyor. Avrupa birliği Türkiye’nin üyelik müzakerelerini geçici olarak askıya alıyor. “Vız gelir tırıs gider” Avrupa parlamentosuna diyorum ki; tarihinde ilk kez bir ülkenin tam üyelik müzakerelerinde aldığın bu karar da senin ayıbındır. Umurumuzda değil istersen durdur. Kokuşmuş zihniyetiniz bitme noktasına geldi en güvendiğiniz ülke dahi sizden ayrılmak istiyor. Güvenirliğiniz yok olmuştur. Türkiye’yi bu oyununuzla da diz çöktüremeyeceksiniz.

Son günlerde ki dövizin artışı da yine bir oyunun sahnesi Türkiye’yi ekonomi olarak çökertmek istiyorlar. Bunda da başarılı olamayacaklardır.

Türkiye’nin büyümesini istemeyenlerin tek hedefi Erdoğan’dır.

Erdoğan idaresinden rahatsız olanlar Türkiye’yi koalisyonlara mahkûm etmek istiyorlar.

PKK ve Suriye kolu PYD YPG FETÖ DAEŞ darda kaldıklarında sözde müttefiklerimiz hemen imdadına yetişiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar kurtuluş savaşı mücadelemiz başarıya ulaşacaktır.

Yeter ki! Birlik ve mücadele ruhumuzu canlı tutalım.

15 Temmuz bunun en güzel misalidir.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co