Türkiye Boks Federasyonu’ndan Rektör Deveci’ye ziyaret

Türkiye Boks Federasyonu’ndan Rektör Deveci’ye ziyaret

Türkiye Boks Federasyonu (TBF) heyeti Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

TBF Liseler Arası Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan TBF Antrenörü Faruk Hasetçi, Kahramanmaraş TBF İl Temsilcisi Dr. Süleyman Aktaş, Kahramanmaraş Bölge Antrenörü Murat Köse ve Boksör – KSÜ Afşin Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ekrem Kireçci ile birlikte Rektör Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Türkiye Boks Federasyonu heyetini kabul eden ve bir süre görüşen Rektör Deveci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sağlıklı bir neslin gelişiminde sporun önemine değinen Rektör Deveci, zeki, çevik ve ahlaklı nesillerin yetişmesinde başarılı sporcu ve spor yöneticilerinin önemli rol modeller olduğunu vurguladı.

Rektör Deveci ziyaretin anısına TBF Antrenörü Faruk Hasetçi’ye Kahramanmaraş Milli Mücadelesi’nde önemli bir yeri olan Sütçü İmam Hadisesi’nin resmedildiği tablo hediye ederken, heyette yer alan isimlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co