Türkiye Belediyeler Birliği KASKİ’ye Vidanjör hibe etti

Türkiye Belediyeler Birliği KASKİ’ye Vidanjör hibe etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi KASKİ Genel Müdürlüğüne, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından bir adet vidanjör hibe edildi.

Başkanlığını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın ve Genel Sekreterliğini hemşerimiz Hayrettin Güngör’ün yaptığı Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye’nin birçok Belediyesine araç ve gereç gibi konularda hibe yardımında bulunmuştur.

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok yaptığı açıklamada: “Kahramanmaraş’ın Büyükşehir olması ile birlikte Kahramanmaraş’ın bütün içme suyu ve kanalizasyon şebekelerine yönelik çalışmalar yaptıklarını, kanalizasyon ve içme suyu şebeke inşaatlarının birçok farklı noktada devam ediyor. Kanalizasyon şebekesinin bulunmadığı yerlerde vatandaşların talepleri doğrultusunda fosseptik çukurlarının KASKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ekiplerce vidanjörler vasıtasıyla temizleniyor. Vidanjörün KASKİ Genel Müdürlüğüne hibe edilmesinde emeği geçen başta Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Kadir Topbaş ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri hemşerimiz Hayrettin Güngör’e teşekkür ederek söz konusu vidanjörün vatandaş odaklı hizmetlerine katkı sağlayacağını dile getirdi” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co