Türk, “Bu seçim hasiyet seçimi”

Türk, “Bu seçim hasiyet seçimi”

BBP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Nedat Türk,

“Bu seçim hasiyet seçimi”

KAHRAMANMARAŞ/ Büyük Birlik Partisi (BBP) Kahramanmaraş Milletvekili adayı Nedat Türk;” Bu seçim bir hasiyet seçimidir. Herkes oyunu ona göre kullansın” dedi.

Ofisinde, Kahramanmaraş Haftalık Gazeteler gurubu ile bir araya gelerek 1 Kasım seçimlerinin önemini anlatan Türk: “ 1 Kasım seçimlerine az bir zaman kala, siyasi hava her geçen gün daha da ısınmaya başlarken, şimdilik sessiz sedasız seçim çalışmalarını sürdüren Büyük Birlik Partisi, Milletvekili adayları önümüzdeki hafta basınla buluşacaklar ve seçim bürosu açılışı ile seçim çalışmalarını sürdürecekler.

Haftalık Gazete Gurubu ile ziyaret ettiğimiz Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Nedat Türk, bu seçimin bir haysiyet seçimi olduğunu, haysiyet düşkünü herkesin oylarına talip olduklarını söyledi.

Beraberinde, Milletvekili Adayları Hasan Kızıldağ ve Ahmet Üzüm bulunduğu ziyarette, önümüzdeki hafta düzenleyeceği basın toplantısında ayrıntılı bir demeç vereceğini açıklayan Nedat Türk, partilerinden herhangi bir kimsenin AK Partiye geçmediğini, geçtiği söylenen kişinin de BBP ile ilgisinin bulunmadığını belirterek, “Bizimle uğraşmaktan vaz geçsinler. Abartılı rakamlarla AK Partiye bilmem ne kadar BBP’linin geçtiğini söylemeleri, açıklama yapmaları yalan ve gerçek dışıdır. Amacını ve haddini aşan bu tür haberleri ciddiye almıyoruz. Bizimle niye uğraşıyorlar anlamış değiliz” dedi.

YÜZDE 1 OYUMUZ VARSA, BİZDEN UZAK DURUN!

Milletvekili adayı Nedat Türk, AK Partiye geçtiği söylenen şahsın iki senedir partiye bile uğramadığını da kaydederek, “Zaten 2 sene önce istifa etmişti. Şimdi yeni imiş gibi medyaya servis yapmak etik değil” diye konuştu, halen Türkiye genelinde yüzde 14-15 oranında kararsız seçmenin olduğuna işaret etti, bu rakamı anket firmalarının doğruladığını ifade ederek, “Biz parti olarak bu kararsız oylara talibiz. Biz, vatanını, milletini seven tüm seçmenlerin oylarına talibiz” derken, Hasan Kızıldağ ise, “bu seçim ciddi bir sınav Türkiye için. Sloganımız şu, bu seçim Türkiye’nin haysiyete seçimi. Haysiyeti yaşam biçimi kabul eden herkesin oylarına talibiz”  diye konuştu.

Türk, Kızıldağ ve Üzüm, son olarak herkesin safını belirlemesini tavsiye ettiler.

Nedet Turk

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co