TÜMSİAD’dan Ak Parti’ye nezaket ziyareti

TÜMSİAD’dan Ak Parti’ye nezaket ziyareti

TÜMSİAD Kahramanmaraş Şube yönetimi, AK Parti Ak Parti İl ve ilçe başkanlıklarına nezaket ziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD Kahramanmaraş Şube yönetimi başkan Adnan Toprak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl başkanı Av. Metin Doğan, 12 Şubat ilçe başkanı Ahmet Özdemir ve Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ö.Bilal Oruç Debgici’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

TÜMSİAD Şube Başkanı Adnan Toprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk olarak il başkanı Av. Metin Doğan’ı ziyaret etti. Ardından Ahmet Özdemir ve Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ö.Bilal Oruç Debgici’ye dernek ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Türkiye genelinde 12 bin üyeyi aştıklarını belirten Toprak, “Biz dernek olarak her zaman üyelerimizin ve sanayicilerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Bu işi de asla kendi çıkarlarımız uğruna yapmıyoruz. Bugüne kadar da kendi çıkarlarımız uğruna asla bir iş yapmadık. Amacımız ülkemizin daha ilerilere gitmesi ve üyelerimize destek sağlamak. Bu çalışmalarımızdan dolayı da üye sayımız her geçen gün artıyor” dedi. Kahramanmaraş’ta ilgili meselelerde siyasilerimiz ile birlikte uyum içerisinde hareket etmeye önem verdiklerinin altını çizen Toprak sözlerini şöyle sürdürdü; “Konu Kahramanmaraş olduğunda elimizi  hiçbir zaman taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz. Dernek olarak şehrimizin her alanda tanıtımı ve gelişmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle büyükşehir olan güzide memleketimizde yapılacak her türlü yeni projede yer almak ve şehrimizin büyümesine katkıda bulunmaktan son derece mutluluk duyacağız.

AK Parti İL Başkanı Av. Metin Doğan ise dernek ve sivil toplum örgütlerine büyük önem verdiklerini söyledi. Kendisinin de sivil toplum örgütü kökenli birisi olduğunu dile getiren Doğan, “Ben STK’lara büyük önem veriyorum.Dernekler gerçekten çok önemlidir. Eskiden dernekler sadece muhalefet yapılan bir yer olarak görülürdü. Ancak son yıllarda bu anlayış çok değişti. Birlikte çalışmanın ve doğrunun yanında olmanın faydalarını da görüyoruz. Derneklere  artık gereken önem veriliyor” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co