TÜMSİAD üyeleri Güvenç’i ziyaret etti

TÜMSİAD üyeleri Güvenç’i ziyaret etti

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Kahramanmaraş (TÜMSİAD) Şube başkanı ve yönetimi, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç’i ziyaret etti.

Kahramanmamaraş’ın dünü, bugünü, yarını ve geleceğini ilgilendiren, yeni vizyon, misyon ve yatırım alanları üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Tümsiad Başkanı Adnan Toprak heyet adına konuşmalarda bulunarak Kahramanmaraş’ımızın ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Heyeti adına çalışmaları ve Kahramanmaraş’ın sorunlarına karşı duyarlılığından dolayı TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç’e teşekkür etti.

Celalettin Güvenç ise Tümsiad Şube başkanı Adnan Toprak ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Tüm Sanayici ve İş Adamları derneğine ve yönetimine şehrin sorunlarına bakış açıları, yerinde tespitleri ve ortak akıl üzerine kurulu çözüm önerileri konusunda memnuniyetlerini dile getirdi.

Görüşme sonrasında Tümsiad Şube Başkanı Adnan Toprak, Celalettin Güvenç’e Semerkant vakfının hazırladığı 15 Temmuz Diriliş Destanı dergisini takdim ederek, heyetle hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co